دومین کارگاه آموزشی بین‌المللی "مشارکت بخش خصوصی – عمومی"درجمهوری اسلامی ایران آبان ماه 1390

اهداف برگزاری کارگاه:
 دومین کارگاه آموزشی بین‌المللی و تخصصی "مشارکت بخش خصوصی– عمومی" توسط سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، وزارت اقتصادی و دارایی به مدت سه روز در تهران برگزار می‌گردد.
 دولت جمهوری اسلامی ایران، مطابق با روند تحولات در زمینه تأمین مالی خارجی، مشارکت بخش خصوصی- عمومی (PPP) را به عنوان یک ابزار مهم در ایجاد سرمایه‌های بزرگ مورد نیاز در اجرای پروژه‌های حمل و نقل، زیربنایی، اجتماعی، آب و نیرو در سالهای آتی شناسایی کرده است.
 به منظور افزایش استفاده از تجربیات سایر کشورها و ترویج دانش در میان مسئولین دولتی و مشارکت‌کنندگان بخش خصوصی، گروهی از کارشناسان خبره و تراز اول بین‌المللی جهت ارائه مطالب در این کارگاه آموزشی انتخاب شده‌اند تا به ارائه مطالب و بحث و بررسی تعاملی در پانلهای مختلف بپردازند.
 این کارگاه به دنبال بررسی آخرین تحولات مربوط به مشارکت بخش خصوصی– عمومی که در نقاط مختلف دنیا صورت گرفته است، به ارائه مطالعات موردی (Case Study) نیز از کشورهای آمریکایی، اروپایی، خاورمیانه و آسیا می‌پردازد. رویدادهای مهم بین‌المللی در حوزه PPP از طریق بررسی این مطالعات موردی در بخشهای مختلف، مورد کنکاش قرار می‌گیرند.

مطالعات موردی :
 مطالعات متعددی در طی این کارگاه آموزشی سه روزه ارائه و در خصوص آنها بحث و بررسی صورت می‌پذیرد. بخشهای ذیل به صورت گسترده مورد مطالعه قرار خواهند گرفت:
-        حمل ونقل
-        انرژی
-        آب و فاضلاب
-        امور زیربنایی اجتماعی

 

۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۴:۲۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP