موسسه آموزش منطقه ای سنگاپور از برگزاری دوره های آموزشی اقتصادی و مالی خبر داد

موسسه آموزش منطقه ای سنگاپور از برگزاری دوره های آموزشی اقتصادی و مالی خبر داد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و بر اساس گزارش دریافتی از موسسه آموزش منطقه ای سنگاپور، این موسسه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در زمینه سیاستگذاری مالی و اقتصاد کلان نموده است.

بر اساس این گزارش  موسسه آموزش منطقه ای سنگاپور که به عنوان مرکز آموزش منطقه ای صندوق بین المللی پول در منطقه آسیا فعالیت می کند ، هر ساله  دوره های آموزشی متعددی با موضوع اقتصاد کلان، مدیریت مالی و بررسی های آماری  برای مقامات بیش از 37 کشور برگزار می کند و اکثر دوره های آموزشی این موسسه به صورت سمینار های دو هفته ای و یا دوره های کوتاهتر برای مقامات ارشد کشورها می باشد.


لازم به ذکر است موسسه منطقه ای سنگاپور، سرمایه گذاری مشترکی بین صندوق بین المللی پول و دولتمردان کشور سنگاپور می باشد که با همکاری هم برای برگزاری دوره های آموزشی برنامه ریزی وتصمیم می گیرند.

هر ساله بیش از 700  نفر در برنامه های آموزشی این موسسه شرکت کرده و از سال 1998 تا کنون این موسسه زمینه آموزش بیش از 8000نفر را فراهم نموده است.


علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات برگزاری دوره های آموزشی این موسسه  و شرکت در این دوره ها می توانند به سایت این موسسه به نشانی 
WWW.imfsti.org مراجعه کنند.

۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۵:۲۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP