وزیر امور اقتصادی و دارایی:سرمایه‌گذار خارجی را شهروند افتخاری ایران می‌دانیم

وزیر امور اقتصادی و دارایی:سرمایه‌گذار خارجی را شهروند افتخاری ایران می‌دانیم
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از دولت ، همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در استان البرز با حضور سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی ،مسولان کشوری و استانی و نمایندگان شرکت‌های سرمایه گذاری 14 کشور خارجی در کرج برگزار شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در این همایش اظهار کرد: اجرای اصل 44 قانون اساسی و برداشتن موانع بر سر راه سرمایه‌گذاری در کشور از اهداف اصلی دولت است.


شمس‌الدین حسینی افزود: تشکیل هیئت مقررات زدایی از طرف رئیس جمهوراز جمله اقداماتی است که در راستای حذف قوانین دست و پا گیر و پالایش و ویرایش قوانین زائد موجود بر سر راه سرمایه گذاری در کشور است.


او تاکید کرد: اگر به دنبال تحقق تحولات ساختاری نهادی اصل 44 قانون اساسی هستیم باید به همه جوانب این امر مانند مدیریت، تصدی امور و حمایت های دولت به این بخش توجه ویژه‌ای داشت.


وی یکی از برنامه‌های دولت در راستای تحقق اصل 44 قانون اساسی را واگذاری نیروگاه‌ها و فرودگاه‌ها به بخش خصوصی ذکر و عنوان کرد: اگر توانمندی بخش خصوصی برای دولت مشخص شود نیروگاه‌ها نیز به این بخش واگذار می شوند و در این راستا تاکنون 85 هزار میلیارد تومان از دارایی های دولت به بخش خصوصی منتقل شده است.


وزیر اقتصاد حمایت از سرمایه گذاری را برجسته ترین فصل جهاد اقتصادی دانست و گفت: ما خود را موظف می‌دانیم جلوی پای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم و هر سرمایه گذار خارجی را شهروند افتخاری ایران می دانیم.

۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP