برگزاری کنفرانس بین المللی مراقبتهای بهداشتی و پزشکی در مصر

برگزاری کنفرانس بین المللی مراقبتهای بهداشتی و پزشکی در مصر
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،کنفرانس بین المللی مراقبتهای بهداشتی و پزشکی در روزهای23 و 24 آذرماه در شهر قاهره مصر برگزار می شود.

بر اساس این گزارش،‌کشور مصر که تامین و فراهم کردن مراقبتهای بهداشتی و پزشکی را  با توجه به میزان جمعیت این کشور جزء اهداف اولیه خود قرار داده است بعد از کشور عربستان که هزینه های  بسیار زیادی صرف مراقبتهای بهداشتی و درمانی می کند، ،قرار گرفته است.


 این گزارش در ادامه می افزاید:با توجه به این شرایط کشور مصر به  منظور  دستیابی  به تکنولوژی مدرن که برای به روز کردن ساختارهای بهداشتی و پزشکی این کشور مورد نیاز است،  به دنبال تامین کارشناسان و تجهیزات بهداشتی، مالی و فن آوری اطلاعات از طریق شرکتهای بزرگ و برجسته منطقه ای و جهانی است.
این گزارش همچنین حاکیست:کنفرانس بین المللی مراقبتهای بهداشتی و پزشکی فرصت مناسب و منحصر به فردی برای تثبیت حضور شرکتهای فعال در این زمینه در بازارهای جهانی و بین المللی می باشد که امسال با حمایت وزارت بهداشت مصر، این موضوع برای بازار شبکه های بهداشتی مصر محقق  شده است .

این گزارش همچنین با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز و مشارکت بیش از 350 شرکت  در همایش سال قبل تصریح می کند که  مسولین برگزاری کنفرانس مراقبتهای بهداشتی مصر با تاکید بر حضور نمایندگان بخش های خصوصی فعال در زمینه های بهداشتی،‌پزشکی و درمانی در حال مذاکره و دعوت از شرکتهای بخش خصوصی به منظور حضور و حمایت از  این کنفرانس هستند.


لازم به ذکر است  علاقه مندان و متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این کنفرانس می توانند به سایت
efc@euroconvention.com  مراجعه نمایند.

 

۳ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP