علیشیری در غرفه ایسنا تاکید کرد: موضوع سوء استفاده مالی نباید بر سرمایه‌گذاری در کشور تاثیر منفی بگذارد

علیشیری در غرفه ایسنا تاکید کرد: موضوع سوء استفاده مالی نباید بر سرمایه‌گذاری در کشور تاثیر منفی بگذارد
بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد تاکید کرد که موضوع سوء‌استفاده مالی اخیر در نظام بانکی بر ذهن سرمایه‌گذاران خارجی در ایران تاثیر گذاشته و همه منتظر نتیجه‌ بررسی این پرونده هستند.

بهروز علیشیری ـ رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های فنی و اقتصادی ایران  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در غرفه ایسنا در هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان این‌که دو موضوع سوء استفاده مالی اخیر و انتخابات مجلس که پیش رو است،موضوعاتی است که سرمایه گذاران خارجی منتظر نتیجه آن هستند، گفت: هنر سیاست‌مداران ما این است که موضوع سوء‌استفاده مالی را به گونه‌ای بررسی کنند که بر سرمایه‌گذاری در کشور و به طور کلی بر نظام اقتصادی تاثیر منفی نگذارد.

وی با اشاره به جنبش وال‌استریت که اخیرا در آمریکا رخ داده است، گفت: این جنبش مردمی و تبعات آن اگرچه با واکنش شدید مسوولان کشورها مواجه شده اما آن‌ها در عرصه رسانه و در عرصه سیاست خارجی به گونه‌ای عمل کرده‌اند که کمترین آسیب را در عرصه اقتصاد ببیند.


معاون وزیر اقتصاد با تاکید بر این که سوء استفاده مالی اخیر در نظام بانکی ایران اتفاق بزرگی بوده است، گفت: با این وجود قوه قضاییه و سایر مسوولان باید طوری عمل کنند که کمترین آسیب از این موضوع بر عرصه اقتصاد و به خصوص جذب سرمایه گذاری خارجی اتفاق بیفتد.

۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۵:۵۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP