علیشیری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد :همایش بزرگ سرمایه گذاری خارجی در دوم و سوم آذربرگزار می شود

علیشیری در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد :همایش بزرگ سرمایه گذاری خارجی در دوم و سوم  آذربرگزار می شود
بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه شناسایی، ارزیابی و آماده سازی پروژه ها به زبان استاندارد بین المللی اولین شرط ورود و رقابت برای جذب منابع مالی و خارجی است گفت: بزرگترین همایش سرمایه گذاری های خارجی در روزهای دوم و سوم آذرماه در تهران برگزار می شود.

 

علیشیری رییس سازمان سرمایه گذاری و کمک های فنی و اقتصادی ایران با اشاره به اینکه کشور نیازمند ایجاد محیط اقتصادی کم هزینه و پرسرعت است افزود: در این صورت فضای رقابتی برای بنگاه های اقتصادی ایجاد می شود

وی با تاکید بر اینکه استراتژی کل کشور در سال 90 مبتنی بر جهاد اقتصادی است اظهار داشت: علاوه بر این، تثبیت نرخ رشد و سرمایه گذاری خارجی در دستور کار مسئولین اقتصادی کشور قرار گرفته است.

معاون وزیر اقتصاد از تشکیل کارگروه تخصصی با همکاری وزارت نفت برای استفاده از سرمایه گذاران شرکت های چند ملیتی در حوزه نفت و گاز خبرداد و اضافه کرد: در این خصوص دوره های آموزشی برای بنگاه های مرتبط با این حوزه به منظور آموزش چگونگی مدل سازی پروژه ها برگزار می شود.

وی در خصوص وضعیت رسانه های حوزه اقتصاد به شرایط ویژه و حساس کنونی، اعمال تحریم های سنگین اقتصادی و استفاده از پروژه های ایران هراسی خاطرنشان کرد: رسالت رسانه ها در این شرایط بسیار حائز اهمیت است.

۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۵:۲۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP