تسهیل و هموار کردن زمینه سرمایه گذاری خارجی از سیاست های دولت است

تسهیل و هموار کردن زمینه سرمایه گذاری خارجی از سیاست های دولت است
عضو شورای عالی اداری کشور، تسهیل و هموار کردن زمینه سرمایه گذاری خارجی در کشور را از سیاست های دولت خدمتگزار دانست و گفت: در دولت نهم و دهم به سرمایه گذاریهای خارجی توجه ویژه ای شده است.

  
 
به گزارش ایرنا، 'محمد رئوفی نژاد' روز شنبه در دیدار با سرمایه گذاران کشور ترکیه، تولید محصولات بهداشتی استان زنجان را در منطقه شمالغرب کشور نمونه دانست و افزود: ارایه محصولات بهداشتی با کیفیت و تنوع بالا می تواند صادرات این محصول را ارتقا دهد.


وی، افتتاح فاز نخست کارخانه تولید محصولات بهداشتی شرکت بین المللی حیات کیمیا ترکیه 'پارس حیات' در شهرستان ابهر را یادآورشد و گفت: بهره برداری از فاز نخست این طرح به لحاظ اهمیت در آینده ای نزدیک با حضور رییس جمهور و یا معاون اول رییس جمهور افتتاح خواهد شد.


استاندار زنجان، اظهار کرد: در بازدید های انجام گرفته روند عملیات اجرایی این طرح بزرگ صنعتی پیشرفت مناسبی داشته و فاز های دوم و سوم نیز تسریع بیشتری خواهد یافت.
وی، با بیان اینکه استان زنجان حمایت همه جانبه ای برای اجرای این طرج انجام داده است، اضافه کرد: با برنامه ریزی های انجام گرفته مشکل سرمایه گذاران این پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف خواهد شد.
رئوفی نژاد، افزود: دولت تلاش می کند تا محصولات تولیدی با کیفیت بالا و با قیمت متعادل در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.


سرمایه گذار خارجی  نیز در دیدار با استاندار زنجان گفت: رفع موانع سرمایه گذاران خارجی در ایران روند فعالیت ها را تسریع می بخشد.
وی در این دیدار به مشکلات این شرکت در ارایه محصولات تولیدی اشاره کرد و افزود: محصولات بهداشتی تولیدی این شرکت با قیمت پایین اعتراض رقبای ایرانی را به همراه داشته است.

این سرمایه گذار خارجی ،به آغاز فعالیت این شرکت بصورت غیررسمی اشاره و یادآور شد: با افتتاح رسمی فاز اول، تولیدات محصولات با کیفیت مطلوبتر در اختیار مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.


این سرمایه گذار ترک، گفت: این شرکت  بدنبال ارایه محصولات بهداشتی مناسب و مطابق با استانداردهای جهانی است.
مشاور استاندار و مدیر توسعه سرمایه گذاری استان زنجان نیز با اشاره به اینکه برای بهره برداری از فاز نخست این پروژه در شهرستان ابهر 80 میلیون دلار هزینه شده است، گفت: فاز دوم این طرح نیز طی 10 ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.


'سیروس میانجی'، با اشاره به اینکه در فاز نخست این پروزه برای 430 نفر اشتغالزایی شده است، افزود: با رفع مشکلات این پروژه فروش محصولات روند مناسبی را طی خواهد کرد. 
 

۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۶:۵۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP