سایت های سازمان سرمایه گذاری شبکه ارتباطی تخصصی با سرمایه گذاران خارجی:سایت اصلی سازمان سرمایه گذاری خارجی به 6 زبان به سرمایه گذاران خارجی خدمات ارائه می دهد.

سایت های سازمان سرمایه گذاری شبکه ارتباطی تخصصی با سرمایه گذاران خارجی:سایت اصلی سازمان سرمایه گذاری خارجی به 6 زبان به سرمایه گذاران خارجی خدمات ارائه می دهد.
جهانبخش محمدی مشاور و مسئول فناوری اطلاعات و آمار سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران اظهار داشت: در سالهای اخیر مجموعه فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان سرمایه گذاری تلاش کرده است از طریق سایت های اینترنتی کانال ارتباطی مناسبی را با شبکه مخاطبان بین المللی طراحی و ساماندهی نماید. وی در ادامه به انواع مختلف این شبکه های ارتباطی به شرح زیر اشاره کرد.

 

 

سایت اطلاع رسانی سرمایه گذاری ایران


سایت اصلی سازمان سرمایه گذاری به نشانی: 
www.investiniran.ir به 6 زبان فارسی،عربی،انگلیسی،آلمانی،فرانسوی و چینی در دسترس سرمایه گذاران خارجی وجود دارد. که کلیه قوانین و دستورالعمل های مرتبط با سرمایه گذاری خارجی در آن در وجود دارد.
وی در ادامه با اشاره به امکانات سایت اصلی سازمان به وجود  فرم شکوائیه متقاضیان سرمایه گذاری داخل کشور ، مشاوره به مخاطبین در امور سرمایه گذاری خارجی و تامین منابع مالی خارجی ،ارسال و پیگیری مشکلات با دادن کد رهگیری و همچنین معرفی شرکت های علاقمند به سرمایه گذاری و فعالیتهای تجاری در ایران را از دیگر قابلیتهای این سایت عنوان کرد.

سامانه فرصتهای سرمایه گذاری ایران

محمدی گفت: با راه اندازی سامانه www.iio.ir فرصتهای سرمایه گذاری ایران در کوتاهترین زمان ممکن به سرمایه گذاران خارجی معرفی و بازاریابی پروژه های کشور از طریق آن انجام می گردد.
 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران وی در ادامه افزود: سامانه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران در شبکه اینترنت دارای قابلیتهای تعریف فرصت و پروژه های سرمایه گذاری خارجی در بخشهای مختلف صنعت و معدن،نفت وگاز،توریسم،گردشگری، معدن،حمل و نقل و سایر بخش های دیگر، برقراری و پیگیری ارتباط با سرمایه گذاران خارجی می باشد و همچنین  این امکان را برای  سرمایه گذاران خارجی فراهم می کند که پروژه های مورد نظر را انتخاب و نسبت به سرمایه گذاری اقدام کنند.
مسئول فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان سرمایه گذاری با اشاره به امکان ثبت نام سرمایه گذاران خارجی و پیگیری درخواستهای آنها برای ابراز تمایل نسبت به مشارکت در پروژه ها خاطر نشان کرد: این سامانه امکان تعریف پروژه برای تمامی استانها و افراد حقیقی و حقوقی داخلی بصورت الکترونیکی برای معرفی به سرمایه گذاران خارجی،ارائه مشوقهای سرمایه گذاری در بخش های مختلف مانند مالیاتی، گمرک، بیمه، مناطق آزاد، گردشگری و امکان انتخاب پروژه توسط سرمایه گذاران خارجی و اعلام نحوه مشارکت در آن پروژه را دارا می باشد.
 وی همچنین ضمن بیان این مطلب که نسخه های الکترونیکی قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذاران خارجی در این سامانه  به 11 زبان روسی،آلمانی،پرتغالی، فرانسوی، انگلیسی،ایتالیایی،اسپانیایی، عربی، ترکی، چینی و فارسی با امکان دانلود در آن وجود دارد.

سایت اطلاع رسانی فضای کسب و کار ایران

وی افزود سازمان سرمایه گذاری علاوه بر آن اقدام به راه اندازی سایت کسب و کار در ایران  به آدرس: www.doingbusinessiniran.ir نموده است تا آخرین تحولات حوزه کسب و کار و شاخص های آن در دسترس عموم مردم و سرمایه گذاران داخلی قرار گیرد.

سامانه ارتباطی با ایرانیان خارج از کشور

مشاور رئیس کل سازمان سرمایه گذاری در ادامه به معرفی سایت دبیرخانه کارگروه اقتصادی و بازرگانی شورایعالی امور ایرانیان خارج از کشور با آدرس اینترنتی : www.itetc.ir  به عنوان پل ارتباطی با سرمایه گذاران ایرانی مقیم خارج پرداخته و راه اندازی این سایت را برای جذب سرمایه های ایرانیان مقیم خارج مفید دانست.

 


۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP