راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری بصورت ملی در سراسر کشور

راه اندازی پنجره واحد سرمایه گذاری بصورت ملی در سراسر  کشور
جهانبخش محمدی مشاور و مسئول فناوری اطلاعات و آمار سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران اظهار داشت: سازمان سرمایه گذاری در حوزه فناوري اطلاعات اقدام به الکترونیکی کردن فرآیند ها و امور مرتبط با سرمایه گذاران خارجی کرده است .

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،وی افزود: پنجره واحد سرمایه گذاری ،امکان گردش استعلامهای کلیه دستگاههای مرتبط با فرآیند صدور مجوز سرمایه گذاری خارجی را به صورت الکترونیکی فراهم می کند.


محمدی با اشاره به روند ثبت درخواست سرمایه گذاری خارجی در سازمان سرمایه گذاری ،گفت :در این سامانه سرمایه گذار خارجی با تسلیم درخواست خود از یک نقطه امکان پی گیری درخواستهای خود را داشته و از طرفی سازمان سرمایه گذاری نیز امکان گزارشات برخط از وضعیت درخواستها و استعلامهای مربوطه را خواهد داشت.


وی در عین حال خاطر نشان کرد : در این سامانه و شبکه فراهم شده امکان ارتباط سیستمی درخواست سرمایه گذاران با بیش از 150 نقطه ملی و استانی دستگاههای مختلف فراهم شده است که  با راه اندازی کامل آن در تمامی استانها به ارتقای فضای کسب و کار نیز کمک شایانی خواهد شد.

 

 

۹ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP