رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران: رسانه ها در سطح جهان توسعه گرا هستند

رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران: رسانه ها در سطح جهان توسعه گرا هستند
روزنامه قدس در عرصه تحلیل مسایل اقتصادی و واکاوی آن گام های خوبی برداشته است.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از روزنامه قدس ،این جمله بخشی از اظهارات بهروز علیشیری رئیس سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران است که روز گذشته میهمان غرفه روزنامه قدس بود.


وی قدس را رسانه ای تأثیرگذار در سالهای اخیر توصیف و اضافه کرد: جهاد اقتصادی به معنای یکپارچگی رفتار است و اینکه بدانیم دشمن کیست و چه استراتژی دارد تا همه علیه آن موضع بگیریم.


علیشیری ادامه داد: در سال همت مضاعف کار مضاعف تلاشهای شبانه روزی در عرصه کسب و کار صو
رت گرفت و در سال جهاد اقتصادی این تلاشها تشدید شد، اما آنچه مهم است اینکه همه کارگزاران عرصه دولت و حاکمیت، بخش خصوصی و توپخانه کشور یعنی رسانه ها در این زمینه موفق عمل کنند.


معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی خاطرنشان ساخت: در حال حاضر لفظ بصیرت و دشمن شناسی مهمترین ابزار ماست و چنانچه همه فقط همدیگر را نقد کنیم هنری به خرج نداده ایم پس یادمان باشد در فضای موجود فقط نقد منصفانه و مشفقانه به ما کمک می کند.

علیشیری گفت: رسانه های ما در دهه 70و 80 مدافع جریان آزاد جهانی بودند اما امروز رسانه ها در سطح جهان توسعه گرا هستند برای نمونه در جریان جنبش وال استریت میزان بازتاب خشونت پلیس با مردم علیه نظام سرمایه داری به گونه ای بود که یک چتر حمایتی از جنس رسانه برای کارگزاران اقتصادی شان ایجاد شد.


۹ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP