حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی هاوانا

حضور شرکت‌های ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی هاوانا
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و به نقل از باشگاه خبرنگاران،در اولین روز از نمایشگاه مدیرکل سرمایه گذاری خارجی وزارت تجارت خارجی کوبا همراه جمعی از مدیران و مسوولان شرکت‌های کوبایی از غرفه جمهوری اسلامی ایران بازدید و خواستار افزایش همکاری‌های دو کشور شدند.

 

به گزارش  باشگاه خبرنگاران به نقل از شاتا، شرکت های جمهوری اسلامی ایران در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی هاوانا در کشور کوبا حضور فعال دارند.


بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی تجاری هاوانا در محل دایمی نمایشگاه‌های کوبا با حضور بیش از 40 کشور جهان از 31 اکتبر 2011 ( نهم آبان ماه 1390 ) به مدت 6 روز آغاز بکار کرد .


بنا براین گزارش، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه معاون رییس جمهورکوبا ، وزیر ارتباطات و گردشگری ، وزیر تجارت خارجی کوبا ، سفرا و رایزنان اقتصادی سفارتخانه‌های خارجی مقیم از جمله سفیر جمهوری اسلامی ایران ، نماینده شرکت نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران حضور داشتند .


در اولین روز از نمایشگاه مدیرکل سرمایه گذاری خارجی وزارت تجارت خارجی کوبا همراه جمعی از مدیران و مسوولان شرکت‌های کوبایی از غرفه جمهوری اسلامی ایران بازدید و خواستار افزایش همکاری‌های دو کشور شدند .


قرار است مراسم روز ملی جمهوری اسلامی ایران در محل سالن بزرگ و زیبای شرکت های ایران در محل نمایشگاه با حضور مقامات و مسوولین تجاری و اقتصادی کوبا، مدیران شرکت‌های تجاری، مدیران شرکت‌های وارد کننده و صادر کننده کوبا، رییس اتاق بازرگانی کوبا و جمع کثیری از مردم و علاقمندان کوبایی برگزار شود .


در پایان گزارش آمده است : جمهوری اسلامی ایران با 12 شرکت تولیدی و خدماتی شامل بخش‌های خصوصی و دولتی ایران در سالنی متشکل از 12 غرفه به مساحت 218 متر مربع کالا ها، تولیدات و توانمندی‌های خدمات فنی و مهندسی کشورمان را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده اند.

۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP