استقبال کره جنوبی از همکاری در بخش کشاورزی ایران

استقبال کره جنوبی از همکاری در بخش کشاورزی ایران
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و به نقل از واحد مرکزی خبر،زمینه های همکاری ایران و کره جنوبی در بخش کشاورزی و منابع طبیعی در دیدار هیات اعزامی مجلس شورای اسلامی به سئول با رئیس کمیته غذا، کشاورزی، جنگل و شیلات مجلس ملی کره جنوبی بررسی شد.

 

 

به گزارش واحد مرکزی خبر از پکن به نقل از سفارت جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی ؛ هیات اعزامی مجلس شورای اسلامی که رئیس و اعضای کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی هستند آمادگی دولت و بخش خصوصی ایران را برای صادرات برخی محصولات کشاورزی از جمله خشکبار ، انار و کیوی به کره جنوبی اعلام کردند.

هیات مجلس شورای اسلامی همچنین  از شرکت های کره ای خواستند در توسعه بخش کشاورزی ایران سرمایه گذاری کنند.


در این دیدار که احمد معصومی فر سفیر جمهوری اسلامی ایران در کره جنوبی نیز حضور داشت ، « چه این کی » رئیس کمیته کشاورزی مجلس ملی کره با استقبال از این همکاری یادآور شد تهران و سئول در طول نیم قرن گذشته روابط دوستانه و نزدیکی داشته اند.

هیات اعزامی مجلس شورای اسلامی به کره جنوبی که ریاست آن را فرهمند رئیس کمسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس به عهده دارد همچنین از چند مرکز مختلف بسته بندی و عرضه محصولات کشاورزی و الگوهای توسعه بخش روستایی دیدن کرد. 

۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP