با حضورمعاون علمی و فناوری رئیس جمهور:مرکز خدمات تخصصی فناوری پارک پردیس افتتاح شد

با حضورمعاون علمی و فناوری رئیس جمهور:مرکز خدمات تخصصی فناوری پارک پردیس افتتاح شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،مرکز خدمات تخصصی فناوری پارک پردیس با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، این مرکز خدماتی مانند تامین مالی و سرمایه گذاری ،ارزیابی امکان سنجی و ارزشگذاری فناوری و طرح ، رصد و تبادل فناوری ، مدیریت کیفیت و نظامند نمودن شرکتهای دانش بنیان را به شرکتهای عضو ارائه میدهد.


همچنین خدمات طراحی ، نمونه سازی و مهندسی معکوس،حق ثبت اختراع، آموزشی ، بیمه ای، حسابرسی قانونی و امور مالیاتی ، ارائه مجوزهای صنعتی ، آزمایشگاهی ، بازرگانی خارجی و امور گمرکی از دیگر خدمات این مرکز است.


راه اندازی اتاق فکر ،‌ بانکی ، تامین نیروی انسانی و اموربیمه ای ، مدیریت استراتژیک ، تبلیغات بازاریابی و برگزاری همایشها و خدمات مدیریت و کنترل طرح نیز دیگرخدماتی است که مرکز خدمات تخصصی فناوری پارک پردیس ارایه می کند.

رئیس پارک علم و فناوری پردیس نیز با معرفی این پارک و فعالیتهای آن در 6سال گذشته گفت: محصولات این پارک به 40 کشور صادر و 115 شرکت با فناوری بالا و 600 محصول این شرکت ها در این پارک تولید می شود.
مهدی صفاری نیا گفت: این پارک تا 1000 هکتار افزایش پیدا خواهد کرد.

وی افزود : شرکت های این پارک با 10 کشور همکاری دارند و 150 هزار دلار بخش خصوصی و 20 هزار دلار بخش دولتی در این پارک سرمایه گذاری کرده است.

وی افزود : در بوستان دانشمندان این پارک ، علاوه بر فرهنگستان های جمهوری اسلامی ایران ، سازمان یونسکو نیز همکاری دارد.

 
 


 

 

 

۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۳:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP