شرکت ملی پتروشیمی از سرمایه‌گذاران حوزه کاتالیستی حمایت می‌کند

شرکت ملی پتروشیمی از سرمایه‌گذاران حوزه کاتالیستی حمایت می‌کند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و به نقل از شانا، مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از آمادگی این شرکت برای حمایت‌ از علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در حوزه تولید صنعتی کاتالیست‌‌های بومی شده پتروشیمی خبر داد.

 

 

 

 عبدالحسین بیات در گفت و گو با خبرنگار شانا تاکید کرد: شرکت‌های ملی صنایع پتروشیمی و پژوهش و فناوری مجموعه حمایتی‌هایی را از علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در حوزه کاتالیست‌‌ها خواهند داشت که مهم ترین آن وجود خود دانش فنی برای تولید صنعتی کاتالیست‌هاست.

 وی دیگر شرایط حمایتی این شرکت از سرمایه‌گذاران را وضع قوانین جدید، حمایت‌های تعرفه‌ای، کمک برای دریافت تسهیلات مالی و نیروی انسانی توانمند خواند و گفت: در صورت ساخت واحدهای تولیدی در مناطق ماهشهر و عسلویه امکان اعطای زمین به سرمایه‌گذاران و حق استفاده از سرویس‌های جانبی نیز به آنها داده می‌شود.

به گفته بیات، هم اکنون چند شرکت برای دریافت اطلاعات برخی از دانش‌های تولید شده مانند ام.تی.بی.یی اعلام آمادگی کرده‌اند که پس از بررسی‌های لازم به درخواست آ‌نها پاسخ داده می‌شود.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی اظهار امیدواری کرد که با مجموعه حمایت‌هایی که از سرمایه‌گذاران می شود، دانش‌ فنی به دست آمده برای تولید برخی از کاتالیست‌های موردنیاز پتروشیمی به تولید انبوه و صنعتی برسد تا بتوان از هزینه و زمان انجام شده ایجاد ثروت کرد.

۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP