مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی :غرفه ایران در نمایشگاه سرمایه گذاری خارجی چین به عنوان غرفه برتر ،انتخاب شد

مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی :غرفه ایران در  نمایشگاه سرمایه گذاری خارجی چین به عنوان غرفه برتر ،انتخاب شد
سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی که در راس هیاتی از کشورمان برای شرکت در سومین نمایشگاه و همایش سرمایه گذاری خارجی چین به این کشور سفر کرده است از انتخاب غرفه ایران به عنوان غرفه برتر در این نمایشگاه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران سامان قاسمی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به تعداد زیاد بازدیدکنندگان از غرفه ایران خاطر نشان کرد:  غرفه ایران از نظر فرصتهای سرمایه گذاری معرفی شده ،غرفه آرایی  و تعداد بازدیدکنندگان نسبت به سایر کشورهای شرکت کننده نظیر آمریکا،اتریش و فرانسه به عنوان غرفه برتر ارزیابی شده است و قرار است امشب طی مراسمی از سوی مسولین برگزاری نمایشگاه با اعطای جوایز از مسولین این غرفه تقدیر شود.


قاسمی  همچنین ضمن بیان این مطلب که اطلاعاتی از طرح های مختلف متناسب با نمایشگاه چین به ارزش حدود 20 میلیارد دلار تهیه شده و در غرفه ایران برای علاقه مندان عرضه می شود، در ادامه افزود: یک همایش اختصاصی نیز برای ارائه طرح های ایران در پکن فردا ( چهارشنبه ) برگزاری می شود که در آنجا نمایندگان ایران با طرف های چینی رو درو به گفت وگو و مذاکره خواهند پرداخت. 


 به گزارش خبرنگار ما مدیرکل دفتر سرمایه گذاری خارجی عصر امروز  در محل این نمایشگاه درباره فرصت ها و مزیت های سرمایه گذاری خارجی در کشورمان سخنرانی کرد و با اشاره به افزایش رشد 400 درصدی حجم سرمایه گذاری چینی ها در سال 2010 در ایران نسبت به سال 2009 اظهار امیدواری کرد که سرمایه گذاران چینی امسال استقبال خوبی از طرح های ایران داشته باشند.


لازم به ذکر است سومین نمایشگاه و کنفرانس سرمایه گذاری خارجی چین با هدف تبادل تجربیات میان سرمایه گذاران چینی و خارجی و جذب سرمایه گذاری برای کشورهای در حال توسعه در پکن به مدت دور روز برگزار می شود.

۱۷ آبان ۱۳۹۰ ۱۵:۴۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP