رئیس اتاق بازرگانی،صنایع و معادن تهران: 142 پروژه نفتی به بخش خصوصی واگذار می شود

رئیس اتاق بازرگانی،صنایع و معادن تهران: 142 پروژه نفتی به بخش خصوصی واگذار می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و به نقل از ایرنا،رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران از معرفی 142 پروژه نفتی به سازمان خصوصی سازی برای واگذاری به بخش خصوصی خبر داد.

 

 

'یحیی آل اسحاق' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: به جز 5 بخش حاکمیتی، قرار است بخش هایی نظیر پالایشگاه ها و واحدهای پتروشیمی به بخش خصوصی واگذار شود.

وی با تاکید بر در نظر گرفتن تمهیدات، الزامات و همچنین ایجاد فضایی برای سرعت اجرای این برنامه ها گفت: بخش خصوصی نیز باید خود را برای در اختیار گرفتن چنین وظایفی آماده کند.

رئیس اتاق بازرگانی تهران، در خصوص نشست های صبحانه با مسولان نیز گفت: به خاطر شرایطی خاص برگزاری این جلسات مدتی به تاخیر افتاد، اما با حضور وزیر نفت دوباره از سر گرفته شد.

به گفته ی آل اسحاق جلسات صبحانه با مسوولان منجر به ارتباط گسترده تر دولت و بخش خصوصی، مطرح شدن دیدگاه های وزرا و مسوولان و همچنین رفع ابهامات فعالان اقتصادی می شود.

'رستم قاسمی' وزیر نفت روز سه شنبه (دیروز) درنشست صبحانه اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تهران حضور یافت و ضمن تشریح برنامه های وزارت نفت ، در جریان مسایل و مشکلات فعالیت بخش خصوصی در این بخش قرار گرفت.

۱۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP