اجلاس بین المللی سرمایه گذاری در قزاقستان برگزارمی گردد

اجلاس بین المللی سرمایه گذاری در قزاقستان برگزارمی گردد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران دومین گردهمایی بین المللی سرمایه گذاری اول و دوم آذر ماه در قزاقستان برگزار می گردد.

بر اساس این گزارش، این گردهمایی با هدف ارتقا همکاری در زمینه های تجاری،معرفی و ارائه پروژه های امکان سنجی شده به سرمایه گذاران،معرفی جذابیتهای سرمایه گذاری کشورهای منطقه ،بهبود شرایط سرمایه گذاری وگسترش روابط اقتصادی کشورها برگزار خواهد شد.


این گزارش همچنین حاکیست:در این گردهمایی امکان ارائه بیش از 50 پروژه به ارزش 5/2 میلیارد دلار به سرمایه گذاران بالقوه سایر کشورها فراهم شده است و دریافت مشوقهایی نظیر تسهیلات مربوط به مناطق آزاد تجاری و معافیتهای مالیاتی تا سقف 70 درصد برای سرمایه گذاران خارجی از محورهای مورد بحث در این گردهمایی خواهد بود.


این گزارش در ادامه می افزاید:بررسی وضعیت کنونی اقتصادجهان،مزیتها و آثار سرمایه گذاری خارجی در اقتصاد کشورها ، بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل مربوط به توسعه صنعت و معدن،کشاورزی و مواد غذایی و بررسی راهکارهای مربوط به همکاری شرکتهای قزاقزستان با شرکتهای مهم و بزرگ سایر کشورها از دیگر موضوعات مورد بحث در این گردهمایی خواهد بود.


لازم به ذکر است متقاضیان و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت

www.business-taraz.kz مراجعه و حداکثر تا تاریخ 24 آبان  برای حضور در این گردهمایی از طریق این سایت  ثبت نام کنند.

۱۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۴:۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP