معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد : با معرفی 120 میلیارد یورو پروژه،بزرگترین همایش سرمایه گذاری خارجی در ایران برگزار می شود

معاون وزیر اقتصاد اعلام کرد : با معرفی 120 میلیارد یورو پروژه،بزرگترین همایش سرمایه گذاری خارجی در ایران برگزار می شود
بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی از معرفی 120 میلیارد یورو پروژه ،در بزرگترین همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران که در دوم و سوم آذرماه در مرکز همایشهای بین المللی برج میلاد برگزار می شود ،خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،علیشیری  در ادامه افزود :این همایش با حضور بیش از 200 سرمایه گذار خارجی از کشورهای اتریش، بلاروس، چین، ترکیه، ایتالیا، بحرین، بنگلادش، بوسنی، هند، چک، ژاپن، مالزی، روسیه و تایلند در روزهای دوم و سوم آذر ماه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود.

وی در عین حال تصریح کرد : در این همایش دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور محترم به عنوان سخنران ویژه حضور خواهد یافت  و وزرای امور اقتصادی و دارایی، نفت، نیرو، صنعت، معدن و تجارت نیز به عنوان دیگر  سخنرانان در این همایش حضور می یابند.


علیشیری با اشاره به شعار «ببینید و باور کنید» این همایش ،تصریح کرد : در این همایش دو روزه هفت پانل تخصصی نیز برگزار می شود.
پانل اول این همایش به معرفی حوزه های فعالیت و پروژه های مربوط به نفت، گاز و پتروشیمی و پانل دوم مربوط به بخش صنعت و معدن و پروژه های دانش بنیان است.


پانل سوم این همایش به بخش کشاورزی و شیلات و پانل چهارم نیز به گردشگری و فرصت های سرمایه گذاری مربوط به مناطق آزاد اختصاص یافته است.


همچنین در روز دوم همایش یاد شده سه پانل مربوط به بانک و بیمه، خصوصی سازی و بازار سرمایه، انرژی و انرژی های نو و راه و شهرسازی برگزار می شود.

 

۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۱۵:۳۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP