برگزیدگان دومین همایش طرح ملی سپاس معرفی شدند

برگزیدگان دومین همایش طرح ملی سپاس معرفی شدند
دومین همایش طرح ملی سپاس با حضور قریب به 70 شرکت و بنگاه اقتصادی تولیدی و خدماتی موفق و برتر کشور در محل مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، این همایش با قرائت پیام بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه گذاری درخصوص لزوم ایجاد ائتلاف سرمایه بین سرمایه ها و بنگاههای داخلی با سرمایه های خارجی آغاز بکار نمود و مدیران برخی از شرکتهای برتر خلاصه ای از فعالیتها و دستاوردهای مجموعه خود را گزارش نمودند.


شمس مشاور سازمان سرمایه گذاری نیز طی سخنانی ضمن تاکید بر اهمیت بیش از پیش ماموریت این سازمان در تدارک و تجهیز منابع مالی خارجی بویژه درقالب سرمایه گذاری مستقیم خارجی بعنوان شرط لازم تحقق اهدف کمی رشد اقتصادی در قالب برنامه پنجساله پنجم توسعه، بر لزوم همکاری فعالانه بخش خصوصی و بنگاهها و کارآفرینان توانمند کشور برای فراهم آوردن زمینه ورود و مشارکت سرمایه گذاران خارجی و برندهای معتبر جهانی در اقتصاد کشور تاکید نمود.


وی ضمن اشاره به این نکته که تعداد قابل توجهی از شرکتهای موفق و برتر کشور درحال حاضر شرکتهای ایرانی دارای شریک و سرمایه گذار خارجی هستند وظیفه مهم دولت و مسئولین را مساعد سازی و بهبود محیط کسب و کار و به طبع آن فضای سرمایه گذاری درکشور برای فعالیت اقتصادی روان و مولد بخش خصوصی دانست.


این همایش نهایتا با معرفی شرکتها و مجموعه های برتر در 6 حوزه نام و نشان صنعتی ماندگار، نام و نشان تجاری ماندگار، برند محبوب، برند حامی سلامت، مدیر موفق و برند خدماتی برتر و اعطای تندیس و لوح تقدیر به مدیران آنها به کار خود پایان داد.

۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۳:۴۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP