با حضور اعضای اتاق بازرگانی و صنایع ترکیه فرصتهای سرمایه گذاری در ایران بررسی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،اعضای اتاق بازرگانی و  صنایع آنکارا در جلسه ای که در محل سازمان برگزار گردید ،در رابطه با بررسی فرصتهای سرمایه گذاری در ایران ، قوانین و مقرارت سرمایه گذاری خارجی ،فضای تجارت در کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند.
این جلسه با حضور سامان قاسمی سرپرست دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، نماینده اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران و حضور بیش از 20نفر از اعضای فعال اتاق بازرگانی و صنایع آنکارا با موضوع فرصتهای سرمایه گذاری در ایران ، قوانین و مقررات مرتبط با آن  و همچنین فضای تجارت در کشورمان ، برگزار گردید.
سامان قاسمی اظهار امیدواری کرد که حجم بیشتر سرمایه گذاری ها که اکنون در بخش نفت متمرکز است، به سمت صنایع دیگر سوق یابد .
قاسمی در ادامه با اشاره به ارائه تسهیلات ، مشوقها و حمایتهای قانونی که به سرمایه گذاران خارجی جهت سرمایه گذاری در ایران اعطا می گردد، فرصتهای سرمایه گذاری در بخش های صنعتی و معدنی را  به هیات ترکیه ای تشریح نمود.
در این جلسه مسعود مالکی رییس اداره آسیا و اقیانوسیه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران،در مورد حضور علت هیات ترکیه ای در ایران اظهار داشت: هدف این هیات، بررسی فرصتهای سرمایه گذاری و بازرگانی در ایران می باشد .
مالکی افزود: هیات ترکیه ای امیدوار است حجم مبادلات بازرگانی دو جانبه بین دو کشور، به میزان  20 میلیارد دلار افزایش یابد.
در پایان این جلسه،از هیات مزبور دعوت شد تا در همایش سرمایه گذاری خارجی که در خرداد ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد ، شرکت نمایند.

۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۴:۴۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP