سرمایه‌گذار ترک: بدون توجه به تحریم در ایران سرمایه‌گذاری می‌کنیم

سرمایه‌گذار ترک: بدون توجه به تحریم در ایران سرمایه‌گذاری می‌کنیم
یک سرمایه‌گذار ترکیه‌ای در حاشیه همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری گفت: کشورهای مسلمان باید ضمن دور زدن تحریم‌ها با یکدیگر تجارت کرده و سرمایه‌گذاری کنند.

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری ،مهندس الکترونیک و مدیر شرکت سرمایه گذار خارجی  در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس در مورد تحریم‌ها و حضور سرمایه‌گذاران خارجی در ایران گفت: همه کشورهای مسلمان با یکدیگر برادر هستند و باید بدون توجه به تحریم‌ها و محدودیت اعمال شده سرمایه‌گذاری مشترک و تجارت داشته باشند.


این سرمایه‌گذار خارجی در حاشیه همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ایراان گفت: بنده از دو، سه سال پیش با سرمایه‌گذاران ایرانی در ارتباط بوده و تاکنون بیش از 10 میلیون یورو در زمینه صنایع گاز و لوازم خانگی گازسوز در ایران سرمایه‌گذاری کرده‌ام.
وی افزود: از نظر سرمایه‌گذاران و بازرگانان تحریم به هیچ عنوان خوب نیست و در دنیای امروز تاثیر ندارد.


این سرمایه‌گذاری ترکیه‌ای افزود:‌ایرانی‌ها مسلمان بوده و برادران ما هستند و بویژه با کشورهای همسایه سرمایه‌گذاری و همکاری مشترکی دارند و ما نیز از فرصت همسایگی و اشتراک استفاده کرده و در ایران سرمایه‌گذاری می‌کنیم.
این سرمایه‌گذار در پاسخ به اینکه در کجای ایران و چه زمینه‌ای سرمایه‌گذاری کرده گفت: با برادران مسلمان در تبریز و ارومیه و در زمینه صنایع گازسوز و لوازم خانگی گازی مانند هود و گازهای آشپزخانه سرمایه‌گذاری کرده‌ایم.


 سرمایه‌گذار ترک در مورد نظرش درباره توسعه اقتصادی ایران گفت: دولت و مردم ایران خوب کار می‌کنند و مصمم هستند که کشور به توسعه اقتصادی برسد در این زمینه پروژه‌های خوب و برنامه‌ریزی دقیق در زمینه توسعه و همکاری با کشورهای همسایه و مسلمان دارند.
این سرمایه‌گذار ترک گفت: با توجه به وجود منابع گازی در ایران سرمایه‌گذاری در زمینه کالاهای گازسوز بسیار موثر است و از سرمایه‌گذاران در ایران حمایت جدی می‌شود.

 

۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۸:۵۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP