در حاشیه همایش سرمایه گذاری در ایران مطرح شد:تمایل سرمایه گذاران یونانی به سرمایه گذاری گسترده در ایران

در حاشیه همایش سرمایه گذاری در ایران مطرح شد:تمایل سرمایه گذاران یونانی به سرمایه گذاری گسترده در ایران
یکی از سرمایه گذاران کشور یونان در حاشیه همایش سرمایه گذاری در ایران در مرکز همایش های برج میلاد از تمایل سرمایه گذاران یونانی به سرمایه گذاری در کشور ایران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری ، آقای اوانگلوس ورلومیس فرصتهای سرمایه گذاری در ایران را بی بدیل دانست ,  در جلسه ای با حضور بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد ،تصریح کرد :  شرکتهای یونانی بدنبال جذب بازار مستعد و جدید برای فعالیت هستند.
وی افزود :کشورهای غربی و آمریکا زیرساختهای اقتصادی کشور یونان را با مشکلات جدی مواجه نموده اند و بخش خصوصی فعال در این کشور متمایل به یافتن فرصتهای جدید سرمایه گذاری است.
آقای ورلومیس تصریح کرد : بسیاری از مردم یونان بعلت پیشینه تاریخی مشترک دو کشور ایران و یونان، به ایران علاقمند هستند و نسبت به عملکرد اتحادیه اروپا و آمریکا به شدت انتقاد دارند.
در پایان این جلسه، علیشیری نسبت به همکاری همه جانبه دولت ایران با سرمایه گذاران خارجی خبر داد و از آمادگی کامل سازمان سرمایه گذاری در تسهیل مسیر ورود سرمایه گذاران یونانی خبر داد.
همایش بین المللی فرصتهای  سرمایه گذاری در ایران در روزهای دوم و سوم آذرماه با حضور سرمایه گذاران خارجی از کشورهای مختلف جهان در سالن همایش های برج میلاد در حال برگزاری است.
۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP