رییس پارک فن آوری پردیس: به دنبال جذب سرمایه گذاری های خارجی هستیم

رییس پارک فن آوری پردیس: به دنبال جذب سرمایه گذاری های خارجی هستیم
رییس پارک فن آوری پردیس گفت: در حوزه فن آوری های پیشرفته به دنبال جذب سرمایه گذاری های خارجی هستیم که از این جمله می توان به فن آوریهای نانوتکنولوژی اشاره کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از خبرنگار پانا، مهدی صفاری نیا در میزگرد ویژه فرصت های سرمایه گذاری در بخش صنعت و معدن با اشاره به اینکه ایران و کشورهای اطراف بیش از 200 میلیون نفر جمعیت دارند،خاطر نشان کرد: موقعیت ممتاز ایران در بین سه قاره نشان میدهد که سرمایه گذاری در ایران با بازدهی مناسبی مواجه خواهد بود.

رییس پارک فن آوری پردیس خاطرنشان کرد: ایران در حوزه فن آوری های علمی به خصوص IT و ICT رشد چشمگیری داشته و علاوه بر آن برنامه ریزی هایی نیز برای رشد بیشتر در این حوزه داشته است.

وی ادامه داد: در حوزه فن آوری های پیشرفته به دنبال جذب سرمایه گذاری های خارجی هستیم که از این جمله می توان به فن آوریهای نانوتکنولوژی اشاره کرد.

صفاری نیا تصریح کرد: در حال حاضر در پارک فن آوری پردیس بیش از یکصد شرکت داخلی و خارجی فعال هستند که در مجموع 600 محصول در بازار عرضه می کنند.

مدیر پارک فن آوری پردیس خاطرنشان کرد: مزیت هایی که پارک فن آوری برای شرکت ها دارد علاوه بر زیرساخت های لازم مانند شبکه های فیبر نوری فضایی برای شکل گیری زنجیره ای یک ایده تا رسیدن به بازار را فراهم کرده است به گونه ای که همه فرایندهای ایده سازی و اجرای ایده و تولید محصول و ارایه به بازار برای شرکت فراهم است.

۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP