طرح کلمبو مدیر کل آموزشهای بخش خصوصی،دولتی و محیط زیست استخدام می کند

طرح کلمبو مدیر کل آموزشهای بخش خصوصی،دولتی و محیط زیست  استخدام می کند
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران طرح کلمبو به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز برای پست" مدیر کل آموزشهای بخش خصوصی، دولتی و محیط زیست" ازمیان کشورهای عضو یک نفر را استخدام می نماید.

بر اساس این گزارش ،داوطلبین واجد شرایط این پست باید دارای حداقل ده سال سابقه کاری مرتبط  در بخشهای اقتصادی و توسعه اجتماعی ،مدرک کارشناسی ارشد و بالاتر  و تجربه در توسعه بخش خصوصی و موسسات بین الملی باشند.


این گزارش همچنین از تسلط کامل به زبان انگلیسی،سن بین 55-40 و آغاز فعالیت از ابتدای سال 2012 میلادی به عنوان  از دیگر شرایط استخدام  حکایت می کند.


این گزارش در ادامه می افزاید:  پست مذکور در سنوات قبل به دو گروه دولتی و خصوصی تقسیم می گردیده که به دلیل صرفه جویی در هزینه ها، دو اداره کل ادغام گردیده و تحت مدیریت واحد فعالیت خود را از اول ژانویه سال 2012 آغاز می نماید.


بر اساس این گزارش،لازم است  متقاضیان و داوطلبان سمت مذکور ضمن ارسال خلاصه شرایط و ضوابط ،‌ حداکثر تا تاریخ 14/9/1390 به همراه نسخه کاملی از سوابق تحصیلی و تجربی خود  از طریق معاونت بین الملل وزارت علوم،تحقیقات و فن آوری به سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی معرفی گردند.
لازم به ذکر است طرح کلمبو یکی از نهادهای بین المللی توسعه ای در کشور سریلانکا و دارای 26 کشور عضو  می باشد .


متقاضیان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جزییات شرایط به آدرسهای  اینترنتی
 
www.colombo-plan.org   یا www.investiniran.ir مراجعه نمایند.


۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP