ایران در آفریقای جنوبی کارخانجات تولیدی کمباین و تراکتور احداث می کند

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران  معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و  رییس سازمان کمک‌های اقتصادی و فنی ایران که به همراه معاون اول رییس جمهور به کشورهای آفریقای جنوبی سفر کرده است ، اظهار داشت: از جمله اهداف این سفر پیگیری مذاکرات با طرفین آفریقای جنوبی در مورد پیشرفت و پیگیری کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی، تجاری، علمی و فنی جمهوری اسلامی ایران با آفریقای جنوبی بوده است .
بهروز علیشیری اظهار داشت: همچنین قرار شد طرف آفریقای جنوبی برای کارهای در دست اقدام و زمان برگزاری کمیسیون مشترک جدول زمان بندی ارائه نماید.
علیشیری ضمن اشاره به ظرفیتهای کشاورزی در آفریقای جنوبی، افزود: از دیگر مباحث مطرح شده امضای یادداشت تفاهم با طرف آفریقایی در مورد احداث کارخانجات کمباین سازی و تراکتورسازی می باشد. بر اساس این یادداشت تفاهم مقرر شد دو کشور در حوزه پتروشیمی نیز تعاملات مثبتی با یکدیگر داشته باشد.
در پایان مقرر شد موضوعات مشترک از طریق شرکتهای ایرانی و آفریقایی از جمله پتروپارس ایران و  پتروسا آفریقای جنوبی از طریق ویدیو کنفرانس صورت گیرد.
در این نشست علیشیری از طرفین آفریقایی برای شرکت در همایش سرمایه گذاری خارجی که درخردادماه در تهران برگزار می شود ،دعوت به عمل آورد.

 

۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۰:۱۷
روابط عمومی |

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP