برگزاری نشست مشترک دبیر مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان مرکزی با نمایندگان بانک های استان

برگزاری نشست مشترک دبیر مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان مرکزی با نمایندگان بانک های استان
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از شادا ،نشست مشترکی با حضور دبیر مرکز خدمات سرمایه گذاری استان و نمایندگان و معاونین بانک های عامل استان مرکزی برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی، میرزاخانی رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی و دبیر مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان مرکزی طی سخنانی در این نشست، با اشاره به بند 68 ماده واحده قانون بودجه سالجاری درخصوص اختصاص 100 میلیارد ریال به سازمان سرمایه‌گذاری

 و کمک های اقتصادی و فنی ایران جهت اعمال مشوق های مالی برای جذب سرمایه‌گذاری های خارجی در سطح کشور، تهیه و تدوین پکیج کامل سرمایه‌گذاری حاوی قوانین و مقررات، توانمندی های اقتصادی، فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری، اولویت های سرمایه‌گذاری، زمینه‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان و سایر اطلاعات مرتبط و مورد نیاز هر متقاضی سرمایه‌گذار داخلی و خارجی را امری ضروری برای استان قلمداد کرد.

 

در ادامه جلسه، غفارپور معاون اقتصادی و نماینده تام‌الاختیار سازمان امور اقتصادی و دارایی در مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان توضیحاتی درخصوص ضرورت تهیه و تدوین فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان ارائه داد.

وی با اشاره به وجود فضای رقابتی گسترده در بین سایر مراکز خدمات سرمایه‌گذاری استان ها در جذب و توسعه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی اظهار داشت: یکی از راه های جذب و حمایت و توسعه سرمایه‌گذاری در استان، وجود فرصت‌های شفاف و بهنگام سرمایه‌گذاری به تفکیک بخش‌های مختلف اقتصادی است تا از این طریق، بتوان متقاضیان سرمایه‌گذاری را برای ادامه فعالیت‌ در سطح استان ترغیب و تشویق کرد.

در ادامه جلسه، سجادی معاون و نماینده تام‌الاختیار دبیرخانه کمیسیون هماهنگی بانک های استان ضمن اشاره به ضرورت تدوین فرصت‌های سرمایه‌گذاری و اعلام آمادگی این دبیرخانه و بانک ملی با دبیرخانه مرکز، پیشنهادی مبنی بر تهیه کلیه طرح های سرمایه‌گذاری متقاضی تسهیلات بانکی از دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان ارائه کرد .

درپایان جلسه، معاون بانک کشاورزی استان و نمایندگان بانک های صادرات، مسکن و تجارت نیز به ارائه نظرات و پیشنهادات خود درخصوص نحوه تهیه و تدوین فرصت‌های سرمایه‌گذاری اولویت دار استان پرداختند.

۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP