اقدامات جدید رییس ایرانی بخش اروپایی صندوق بین المللی پول

اقدامات جدید رییس ایرانی بخش اروپایی صندوق بین المللی پول
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایسنا،رضا مقدم که ماه گذشته ریاست فعالیت‌های اروپایی صندوق بین المللی پول را به دست گرفت، با انتصاب سه معاون جدید، در این دپارتمان که آماده مشارکت بیشتر در بحران بدهی منطقه یورو می شود، تغییر و تحول داد.


محمود پرادهان، عاصم حسین و رودریگو والدس از دپارتمان‌های دیگر به عنوان نایب رییس به دپارتمان اروپایی می پیوندند و همگی شهروندان غیر17 کشور منطقه یورو هستند که صندوق بین المللی پول در تامین کمک مالی به کشورهای یونان، پرتغال و ایرلند مشارکت کرده و مهیای ارسال گروهی به ایتالیا برای بررسی تلاش‌های این کشور برای کاهش بدهی اش می شود.

مقدم که شهروند انگلیس است در 16 نوامبر جایگزین آنتونیو بورخس پرتغالی شد که به دلایل شخصی کمتر از یک سال پس از به دست گرفتن این سمت، استعفا کرد. وزیران دارایی اروپایی هفته گذشته خواستار نقش بیشتر صندوق بین المللی پول در کنار صندوق کمک اضطراری برای مهار بحران بدهی دولتی این منطقه شدند.

 
 

۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۸:۳۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP