سفر هیئت تجاری سرمایه گذاری لبنان به ایران

سفر هیئت تجاری سرمایه گذاری لبنان به ایران
یک هیئت تجاری و سرمایه گذاری لبنانی متشکل از اعضای لبنانی شورای مشترک بازرگانان ایران و لبنان از 19 تا 22 آذرماه به تهران سفر خواهد کرد.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ، هیئت تجاری لبنانی مذکور متشکل از مدیران 18 شرکت تجاری بوده که زمینه فعالیت آنها عمدتاَ کاشی و سرامیک، سنگ و گرانیت، مواد غذایی، شیرآلات و اتصالات بهداشتی، تجهیزات و لوازم حمام و آشپزخانه، غلات، آرد و حبوبات، ماشین آلات نانوایی، خدمات مشاوره و بازاریابی، خدمات گردشگری، خدمات فنی و مهندسی( نفت، پتروشیمی و انرژی و ساختمان سازی) است.

 
هیئت تجاری مذکور قرار است طی سفر چهار روزه خود به تهران، علاوه بر دیدار با برخی وزیران کشور و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران، در همایش تجاری با حضور شرکتهای خصوصی ایرانی در محل اتاق بازرگانی ایران حضور پیدا کند.
 
اعضای هیئت همچنین با مسئولین سازمان سرمایه گذاری ایران، سازمان توسعه تجارت ایران دیدار می کنند و با طرح ها، زمینه ها و مشوقهای سرمایه گذاری و تجاری در ایران آشنا می شوند.
 
طبق برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است هیئت لبنانی با کارگروه اقتصادی استانداری تهران جلسه ای به منظور تبادل اطلاعات تجاری به منظور افزایش سطح همکاری اقتصادی و تجاری بین دو کشور داشته باشد.

 

۱۶ آذر ۱۳۹۰ ۱۳:۲۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP