وزیراقتصاد بر ضرورت سرمایه گذاری بیشتر در کشور تاکید کرد

وزیراقتصاد بر ضرورت سرمایه گذاری بیشتر در کشور تاکید کرد
وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر ضرورت ایجاد ظرفیت ها و سرمایه گذاری بیشتر در کشور گفت: مشکلات کشور را باید با همدلی و وحدت حل کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا، 'سیدشمس الدین حسینی' در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر افزود : اگر بخواهیم درآمد مردم افزایش یابد، باید سرمایه گذاری بیشتری در کشور صورت گیرد.

وی اظهار داشت: بیش از آنکه ما دغدغه بودجه های عمرانی داشته باشیم باید به سمت ایجاد ظرفیتها و شکار فرصت های سرمایه گذاری باشیم و سرمایه گذاران را حمایت کنیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی یادآور شد: روشن ترین پیام اصل 44 قانون اساسی که توسط رهبر معظم انقلاب ابلاغ شد آن است که باید شیوه اقتصاد کشور دگرگون شود.

حسینی با تاکید بر تلاش بیشتر همه خدمتگزاران در دولت ، تصریح کرد : سیاست های کلی منشور ماست و همه مدیران باید به پیام ها و جهت گیری های آن توجه نمایند و یکی از این کارها سپردن امور به دست مردم است.

وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب امسال را سال جهاد اقتصادی نامیدند و همه باید با همدلی و وحدت بر مشکلات غلبه و تدبیر کنیم و این را بدانیم که کشور در شرایط خاص مدیریت می شود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی اضافه کرد: جمهوری اسلامی در دومین سال تحریم به سر می برد که از دید ما یک فرصت است و تاکنون در این مسیر به ظرفیتهای جدیدی دست یافتیم.

وی از تدوین لایحه اصلاح نظام بانکی خبر داد و گفت: اکنون لایحه اصلاح نظام بانکی تدوین و در معرص دید نخبگان بوده و در این راه، عزم ما جدی است.

وی افزود : امروز جمهوری اسلامی این افتخار را دارد که قانون بانکداری بدون ربا را نوشته است و باید از این فرصتها بهره برد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی، امروز بعد از جلسه شورای اداری در شهرستان های رامسر و تنکابن در دیدار چهره به چهره، مشکلات شماری از اهالی و سرمایه گذاران منطقه را رسیدگی و برای حل مشکلات آنان دستورات لازم را صادر کرد. 

۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP