رییس سازمان میراث فرهنگی کشور: تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی در حوزه گردشگری همچنان در اولویت است

رییس سازمان میراث فرهنگی کشور: تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی در حوزه گردشگری همچنان در اولویت است
معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: تشویق سرمایه گذاران داخلی و خارجی همچنان اولویت این سازمان در حوزه گردشگری است.

 

 

 

  به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا،'روح الله احمدزاده کرمانی'  در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری در مشهداظهار داشت: در این راستا ساز و کارهای متعددی در دستور کار است که از آن جمله می توان به ایجاد زیرساخهای لازم در مناطق ویژه و نمونه گردشگری در کلیه نقاط کشور در قالب کمک های فنی و اعتباری و بودجه سنواتی اشاره کرد.

او ایجاد زیر ساخت ها را شامل تامین آب، راه، برق و گاز در مناطق ویژه و نمونه گردشگری عنوان کرد و گفت: ایجاد زیرساخت ها کمک زیادی برای ورود سرمایه گذاران به این بخش می کند.

این مقام مسوول با اشاره به اینکه رییس جمهور در طول فعالیت دولت نهم و دهم بر ارایه هر چه بیشتر تسهیلات یارانه دار و ارزان قیمت به سرمایه گذاران تاکید کرده ، گفت: این روند تا پایان دولت دهم نیز ادامه می یابد و از طرح هایی که به توسعه صنعت گردشگری کمک کند، حمایت می شود.

وی گفت: همچنین کمک خواهیم کرد که در فرآیند قانونی اخذ مجوزها و اعطای موافقت اصولی در بخش گردشگری حداقل از سوی سازمان میراث فرهنگی تاخیری نباشد ، هرچند این انتظار است که سایر دستگاهها نیز در این زمینه همکاری کنند تا شاهد رشد سرمایه گذاری باشیم.

رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تاکید کرد: توسعه صنعت گردشگری در رشد و توسعه اقتصاد تاثیر بسزایی دارد لذا حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در عرصه گرشگری همچنان اولویت محسوب می شود.

۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP