دیدار چهره به چهره وزیر امور اقتصادی و دارایی با مدیران و بنگاه های اقتصادی غرب مازندران

دیدار چهره به چهره وزیر امور اقتصادی و دارایی با مدیران و بنگاه های اقتصادی غرب مازندران
سید شمس الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در شورای اداری شهرستانهای تنکابن، رامسر و عباس آباد ضمن استماع نقطه نظرات و دیدگاه های مدیران ارشد آن شهرستان ها درخصوص مسائل توسعه اقتصادی آنها، دیدگاههای خویش را به مدیران استانها ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،حسینی با تأکید بر اهتمام مدیران اجرایی این شهرستانها برای حل مشکلات اقتصادی مردم بر  رفع بیکاری و حل و فصل جدی مشکلات کارآفرینان در سال جهاد اقتصادی تأکید کرد.


وی یادآور شد: باید بدنبال راههای جدید تأمین مالی با تأکید بر مشارکت بخش خصوصی داخلی و خارجی برای رونق و توسعه  استانهای کشوربود.


بر پایه این گزارش،وزیر امور اقتصادی و دارایی  علاوه بر حضور در نشست ها و  دیدارهای جداگانه  با مدیران عضو شورای اداری این سه شهرستان، با بیش از 80  نفر از مدیران بخش های خصوصی و بنگاه های اقتصادی این شهرستانها به صورت چهره به چهره ملاقات و ضمن آشنایی با مشکلات و موانع کاری آنها ،دستورات لازم را برای گره گشایی و حل مشکلات آنها ارائه نمود.


به گزارش خبرنگار ما ، حسینی پیشنهاد کرد تا با همکاری استانداری مازندران و سازمان سرمایه گذاری  و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و مدیران این شهرستانها ،کارگروه مشترک تأمین مالی تشکیل شود تا ضمن آشنایی مدیران شهرستان، نسبت به سرعت بخشیدن اجرای طرحهای اقتصادی موجود، اقدام شود.


لازم به ذکر است در این ملاقاتها، بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی ، دانیالی مدیرعامل بانک صنعت و معدن، فاضلی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خارجی،فرزانه معاون اقتصادی و برنامه ریزی استانداری مازندران، مدیران ستادی ذیربط استان، مدیران ارشد وزارت اقتصاد و دارایی وزیر اقتصاد را همراهی می کردند.


بر پایه این گزارش ،در این نشست ها علاوه بر مدیران اجرایی دستگاههای ذیربط، ائمه جمعه و جماعت این شهرستان ها نیز حضور داشتند.

۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۵:۰۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP