برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی و نوشیدنی کشور پرتغال

برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی و نوشیدنی کشور پرتغال
هفدهمین نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی و نوشیدنی کشور پرتغال، 8 لغایت 10 اسفندماه (27-29 فوریه 2012)در شهر لیسبون کشور پرتغال برگزار می گردد .

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و بر اساس گزارش دریافتی از سفارت پرتغال در ایران،هدف از برگزاری این نمایشگاه ارتقای صادرات محصولات کشاورزی و غذایی کشور پرتغال  و افزایش زمینه های  همکاری های اقتصادی می باشد.


این گزارش در ادامه حاکیست:با توجه به اهمیت توسعه روابط تجاری بین دو کشور ایران و پرتغال از توزیع کنندگان، وارد کنندگان،شرکتهای تجاری و نمایندگان  ایران در حوزه محصولات غذایی و صنایع وابسته به منظور شرکت در این نمایشگاه دعوت بعمل آمده است.


لازم به ذکر است روابط اقتصادی پرتغال با ایران طی سالهای اخیر علیرغم بحران اقتصادی جاری با رونق خوبی مواجه بوده و شرکت های خصوصی دو کشور آشنایی و شناخت مناسبی نسبت به تواناییها و امکانات یکدیگر داشته و علاقمند به تقویت همکاریها  می باشند.


همچنین دو کشور ایران و پرتغال  در سالهای اخیر تلاش خود را بیشتر بر فعال سازی روابط اقتصادی به ویژه در بخش های خصوصی متمرکز نموده و تلاش کرده اند تا با ایجاد زمینه های مناسب و تعریف پروتکل های لازم تشکلها ، انجمن ها و اتاق های صنعتی و بازرگانی و بنگاههای بخش خصوصی  دو کشور را با ظرفیت های یکدیگر آشنا و به همکاری ترغیب نمایند.


علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت نمایشگاه مذکور به نشانی
www.sisab.org  مراجعه نمایند.

۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۷:۳۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP