جذب سرمایه گذار اولویت اصلى کار در مناطق آزاد کشور است

جذب سرمایه گذار اولویت اصلى کار در مناطق آزاد کشور است
معاون رییس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: جذب سرمایه گذار و توسعه فعالیت ها و تحولات کلان اقتصادى، شاخص اصلى کار در کارنامه مدیران عامل مناطق آزاد کشور است.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری آنا ، حمید بقایی با حضور در جزیره قشم و در نشست با اسفندیار حیدری پور مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم افزود: ارتباط با مردم و حل مشکلات آنان و ایجاد نمایشگاه هاى تخصصى با اهداف کلان اقتصادى نیز از دیگر شاخصه هاى مهم کار در مناطق آزاد کشور محسوب مى شود.


دبیر شوراى هماهنگى مناطق آزاد و ویژه اقتصادى کشور با اشاره به اهمیت پروژه عظیم پل خلیج فارس به عنوان یک پروژه عظیم ملى تصریح کرد: پروژه ملى پل خلیج فارس در جزیره قشم مسوولیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم را دو چندان مى کند و در این میان تعامل و همکارى همه دستگاهها و نهادها با این مجموعه بسیار حایز اهمیت است.


بقایی تاکید کرد: با جذب 15 درصد سهم دولت در پروژه طرح جامع ارتباطى خلیج فارس باید با همت بلند در پى اجرایى شدن این پروژه و بهره بردارى به موقع از این طرح مهم اقتصادى به نفع نظام اسلامى باشیم.


معاون رییس جمهور در پایان با تقدیر از تلاش هاى سید رضا موسوى مدیرعامل پیشین سازمان منطقه آزاد قشم، خواستار همکارى همه جانبه دستگاه ها و نهادها براى موفقیت هرچه بیشتر اسفندیار حیدرى پور مدیرعامل جدید این سازمان در راستاى خدمت به مردم این منطقه و توسعه فعالیت هاى کلان اقتصادى در جزیره قشم شد.


در نشست معاون اجرایى رییس جمهور و دبیر شوراى هماهنگى مناطق آزاد و وویژه اقتصادى کشور با مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم و معاونان و مدیران این سازمان که فرماندار شهرستان قشم نیز در آن حضور داشت، راههاى بهتر ارایه خدمات در جزیره قشم مورد بحث و بررسى قرار گرفت.

۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP