صدور 80 مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار

صدور 80 مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار
از ابتدای سال جاری تاکنون 80 مجوز فعالیت اقتصادی در زمینه های مختلف تجاری – صنعتی در منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار صادر شد.
 
 
 
 
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار این تعداد مجوز و پروانه صادر شده در بخش های بازرگانی، صنعتی، خدماتی، ترانزیت و گردشگری بوده است.
بر پایه این گزارش، تعداد ۶۸ مجوزبازرگانی، 2 مجوز تولیدی،2 مجوز گردشگری و 11 مجوزخدماتی توسط سازمان منطقه آزاد تجاری - صنعتی چابهار برای فعالان بخش اقتصادی صادر شد.
گفتنی است از این تعداد 30 شرکت سهامی خاص، 45 شرکت با مسئولیت محدود و 5 شرکت تضامنی به ثبت رسیده است.
شایان ذکر است منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار تسهیلات و مزیت های خاصی را برای سرمایه گذاران در نظر گرفته است که از آن جمله می توان :به معافیت مالیات100درصد بردرآمد و دارایی به مدت 20 سال، امکان مشارکت 100درصد خارجیان، امکان انتقال100درصد سرمایه و سود آن و صدور ویزای شش ماهه برای سرمایه گذاران خارجی با قابلیت تمدید اشاره کرد.


۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP