وزیرراه وشهرسازی:تمامی بخشهای وزارتخانه آماده استقبال از سرمایه گذاران است

وزیرراه وشهرسازی:تمامی بخشهای وزارتخانه آماده استقبال از سرمایه گذاران است
وزیر راه وشهرسازی در مراسم اختتامیه نمایشگاه راه وشهرسازی گفت : امروز راه وشهرسازی کشور آمادگی استقبال از سرمایه گذاران خارجی در زیر مجموعه های این بخش را دارد و بسترهای مناسبی نیز فراهم آمده است .

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی نیکزاد بعدازظهر سه شنبه در مراسم اختتامیه نمایشگاه بزرگ راه وشهرسازی و صنایع وابسته در محل مصلی امام خمینی (ره ) اظهار داشت : اعتبارات عمرانی کشور امسال 250 هزار میلیارد ریال است ، درحالی که برای اولین بار چندین برابر این اعتبارات مجوزهای لازم برای توسعه بخش راه وشهرسازی تعیین شده است .

وی تصریح کرد : امروز راه وشهرسازی کشور آمادگی استقبال از سرمایه گذاران خارجی در زیر مجموعه های این بخش را دارد و بسترهای مناسبی نیز فراهم آمده است .

نیکزاد با اذعان به بدهکاری شرکتهای دولتی به بخش خصوصی ، گفت : این مساله در دولت مورد تاکید است که سازندگی کشور بدون مشارکت بخش خصوصی امکان پذیر نیست .

وی گستردگی مشارکت کنندگان بخش خصوصی در نمایشگاه امسال را نشانه توجه آنها برای شرکت در سازندگی دانست و گفت : وزارت راه وشهرسازی از حوزه بندر ، ناوگان هوایی ، جاده ، مسکن و دیگر زمینه ها مرتبط ، آمادگی همگونه همکاری با بخش خصوصی را دارد.در مراسم اختتامیه نمایشگاه بزرگ راه وشهرسازی و صنایع وابسته از شرکتهای حاضر در زمینه های غرفه سازی ، مدیریت غرفه ، اطلاع رسانی ، رعایت اصول و ارتباط با ارباب رجوع با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد .

این نمایشگاه که 26 آذرماه جاری آغاز به کار کرده بود ، بعدازظهر 29 آذر به کار خود پایان داد .

۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP