تقدیر هیات فدراسیون اتاقهای بازرگانی هند از برگزاری همایش بزرگ معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در ایران

تقدیر هیات فدراسیون اتاقهای بازرگانی هند از برگزاری همایش بزرگ معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در ایران
هیات فدراسیون اتاقهای بازرگانی ایالت آندراپرداش هند(FAPCCI) از برگزاری موفقیت آمیز همایش بزرگ معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در ایران تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران  و بر اساس گزارش دریافتی از سفارت ایران در هند، هیات فدراسیون اتاقهای بازرگانی ایالت آندراپرداش هند(FAPCCI) با ارسال نامه ای به سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در ایالت آندراپرداش هند  ، از برگزاری  موفقیت آمیز  همایش بزرگ معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در ایران تقدیر کرد.


بر اساس این گزارش ،هیات مذکور ضمن شرکت در همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران با همتاهای تجاری خود در زمینه های مختلف تجاری و اقتصادی مانند ساخت و سازهای عمرانی، فراورده های نسوز ، حمل و نقل، پردازش فلزات، فناوری مهندسی، اتومبیل سازی، مشاوره‌های مالی، فناوری یادگیری زبان(انگلیسی)، حسابداران رسمی و غیره ملاقات کرده و مذاکرات لازم در خصوص گسترش زمینه همکاری های  اقتصادی و سرمایه گذاری را انجام دادند.


این گزارش همچنین حاکیست ، هیات(FAPCCI) ضمن تمجید از نحوه برخورد مردم ایران با اتباع خارجی و همچنین میهمان نوازی و نحوه اداره همایش، از کیفیت بسیار بالای همایش معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران ، برگزاری پانلهای تخصصی و معرفی پروژه های امکان سنجی ارایه شده در آنها تقدیر و قدردانی کردند.
 این گزارش در ادامه می افزاید:این هیات بزرگ‌ترین هیات از سوی کشور هند بوده است که دارای بزرگ‌ترین بسته‌های مختلف پیشنهادی برای سرمایه‌گذاری بوده و بسیار علاقمند به امر سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر می باشد که تاکنون تجربیات موفقی در این زمینه داشته است.


لازم به ذکر است اعضای هیات مذکور در روز 22 نوامبر 2011 ، نشستی خصوصی با آل اسحاق رئیس اتاق تهران ، جاویدان معاون دبیر کل و مدیر امور بین‌الملل ، ملکی رئیس بخش آسیا و اقیانوسیه ، نوذری رئیس بخش پروتکل و لجستیک، رضایی رئیس بخش اروپا و آمریکا و دیگر سرمایه گذاران و همچنین اعضای اتاق تهران داشته است.

خاطر نشان می سازد که همایش بزرگ معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در ایران ، طی روزهای 2 لغایت 3 آذر ماه سال 1390 توسط سازمان سرمایه گذاری و با حضور نمایندگانی از 25 کشور دنیا در تهران برگزار گردید.

۳۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۷:۵۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP