خانه صنعت ،معدن و تجارت خواستار اصلاح طرح بهبود فضای کسب و کار شد

خانه صنعت ،معدن و تجارت خواستار اصلاح طرح بهبود فضای کسب و کار شد
علی صدری رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران طی نامه ای به رئیس جمهور خواستار اصلاحاتی در طرح بهبود فضای کسب و کار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و بر اساس بیانیه دریافتی از خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران  ، صدری ضمن اشاره به این مطلب که  استقلال تشکل هاي صنعتی و معدنی در این طرح نادیده گرفته شده است  و ساختار فعلی اتاق نیز جوابگوی نیازهای همه فعالان اقتصادی نیست،  خواستار طراحی  ساختار جدید برای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران ظرف مدت سه ماه و بررسی و تصویب توسط مجلس شورای اسلامی شده است.


رئیس خانه، صنعت معدن و تجارت جوانان ایران  همچنین اظهار کرده است: به منظور ایجاد و  افزایش سطح استقلال تشکلهای صنعتی و معدنی ،لازم است بنیادهای مستقل برای تشکلها،مجامع صنفی،انجمن های صنعتی،تولیدی،معدنی،عمرانی و بازار کار مطرح و مورد ملاحظه قرار گیرد.


این مقام مسول همچنین در متن نامه خویش آورده است: لازم است برای طرحی وسیع و فراگیر مانند این طرح ،قبل از تقدیم به مجلس شورای اسلامی  نظریات واحدهای تشکیلاتی و نهادهای مشمول مورد استفاده قرار گیرد و به آن بی توجهی نشود.


لازم به ذکر است در حال حاضر طرح بهبود فضای کسب و کار در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است و از آنجایی که اجرای این قانون نیازمند فراهم شدن بسترها و سازو کارهای مورد نیاز و متناسب به ویژه اصلاح ساختار تشکیلاتی و قانون اتاق بازرگانی ایران  می باشد، خانه، صنعت معدن و تجارت جوانان ایران  خواستار ایجاد تغییرات و  اصلاحاتی در این طرح از سوی مجلس شورای اسلامی شده است.


 مشاهده بیانیه

 

 

۴ دی ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP