در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان اردبیل:مشکلات سرمایه گذاران خارجی بررسی شد

در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان اردبیل:مشکلات سرمایه گذاران خارجی بررسی شد
در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان اردبیل که با حضور استاندار، معاون برنامه ریزی استانداری و جمعی از مدیران و مسولان سازمانهای مربوطه در محل استانداری اردبیل برگزار شد،مشکلات پیش روی سرمایه گذاران خارجی این استان مطرح و راه حلهای پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و بر اساس گزارش دریافتی از استانداری اردبیل  ، در این جلسه طرح تولید اتانول سوختی از ضایعات سیب زمینی به عنوان طرح جایگزین در فهرست  طرحهای آمایش صنعت و معدن استان مطرح  شد و مقرر شد، شرکت مجری طرح مذکور با تکمیل پرونده در سایت وزارت صنعت ،معدن و تجارت از حمایتهای این وزارتخانه و بانک صنعت و معدن استان در مرحله معرفی و پذیرش طرح در بانک عامل بهره مند شود.


این گزارش همچنین حاکیست: بررسی اختصاص زمین به منظور اجرایی شدن طرح گردشگری تفرجگاه الدبیل خلخال با همکاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری و سازمان جهاد کشاورزی از دیگر طرحهای سرمایه گذاری مورد بررسی در این جلسه بود.


این گزارش در پایان می افزاید:در خصوص عدم توجیه اقتصادی یکی از طرحهای سرمایه گذاری استان با بررسی  های بعمل آمده در جلسه ستاد سرمایه گذاری مشخص شد تاخیر مجری طرح در تکمیل پرونده  دلیل این موضوع بوده است که با تجدید نظر مجدد بانک عامل ، مورد بررسی قرار گیرد.


لازم به ذکر است وظایف ستادهای سرمایه گذاری بررسی و رسیدگی به شکایات و اعتراضات متقاضیان سرمایه گذاری در سطح استان و همچنین بررسی مجوزها و پروانه های فعالیت اقتصادی صادره توسط دستگاهها و سازمانهای استانی و ارسال مستندات  به دبیرخانه اجرایی مستقردر سازمان سرمایه گذاری می باشد.

۵ دی ۱۳۹۰ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP