یک هیات از فعالان اقتصادی ایران وارد بندر 'تیان جین' شد

یک هیات از فعالان اقتصادی ایران وارد بندر 'تیان جین' شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ، یک هیات ایرانی روز سه شنبه برای شرکت در نشست های اقتصادی و در چارچوب توسعه صادرات کالاهای ایرانی، وارد بندر 'تیان جین 'در شرق چین شد.

   
 
به گزارش ایرنا، این هیات که از روز پنجشنبه گذشته به چین سفر کرده پس گفت وگو با تجار و بازرگانان چینی و شرکت در نشست کنفدراسیون اتاق بازرگانی پکن، امروز به بندر تیان جین رفت.

هیات ایرانی متشکل از فعالان اقتصادی ، دست اندرکاران امر تولید و بازرگانان کشورمان فردا ( چهارشنبه ) با اعضای اتاق بازرگانی تیان جین و انجمن مواد غذایی این منطقه نشست هایی خواهد داشت.

همچنین شرکت های چینی مرتبط با همکاری با ایران گفت وگوهایی با هیات ایرانی برگزار می کنند.

قرار است دو یادداشت تفاهم بین هیات ایرانی و طرف چینی در جریان این دیدارها امضا شود.

سرپرستی هیات ایرانی را که متشکل از فعالان اقتصادی استان های مختلف ایران است، ' محمد صمدی ' رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان خراسان شمالی برعهده دارد.

منطقه ساحلی تیان جین پس از شانگهای و پکن سومین کلان شهر بزرگ چین به شمار می رود که گروهی از بازرگانان ایرانی از این بندر به واردات و صادرات کالا مبادرت می کنند.

' مهدی صفری '، سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین دو هفته قبل با سفر به این منطقه، گفت وگوهایی با مقام های بندر تیان جین در راستای حمایت از بازرگانان ایرانی و بالا بردن کیفیت کالاهای صادراتی براساس استاندارد ملی ایران انجام داد.

 

۶ دی ۱۳۹۰ ۱۷:۱۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP