پیشرفته ترین کارخانه شمش فولادی هفته آینده افتتاح می شود

پیشرفته ترین کارخانه شمش فولادی هفته آینده افتتاح می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایرنا ، پیشرفته ترین کارخانه تولید شمش فولادی کشورهفته آینده با حضور مسئولان بلند پایه کشور به طور رسمی به بهره برداری می رسد.

   
 
به گزارش روز سه شنبه ایرنا به نقل از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو)،‌ کارخانه فولاد هرمزگان که از ماه ها پیش تولید خود را به صورت پیوسته آغاز کرده عریض ترین‌ و سنگین ترین اسلب کشور را تولید می کند.

به گفته مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه این کارخانه با همکاری کنسرسیومی از شرکت های ایرانی- آلمانی (ایریتک – اس.ام.اس دماگ) ساخته شده و در خطوط تولید ،‌سیستم های نرم افزازی و همچنین مهار آلودگی منحصر به فرد به شمار می آید.

'محمد مسعود سمیعی نژاد ' تصریح کرد: ظرفیت تولید شمش درفولاد هرمزگان هم اینک 1.5میلیون تن در سال است زیرساخت های آن برای تولید سه میلیون تن فولاد خام ایجاد شده و به زودی اجرایی می شود.

شرکت فولاد هرمزگان در گذشته، دو واحد 800هزار تنی تولید آهن اسفنجی را به طور رسمی وارد مدار تولید کرده بود و درروزهای آینده نیز خط پیوسته ذوب و ریخته گری را در برنامه افتتاح دارد.

شرکت فولاد هرمزگان در سال گذشته به مزایده گذاشته شد که در نهایت، مبارکه در یک رقابت توانست سهام آن را در اختیار گیرد.

این کارخانه در منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس و در مجاورت بندرعباس واقع شده است.

 

۶ دی ۱۳۹۰ ۱۷:۱۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP