سفیر ژاپن از ظرفیت های مجتمع بندری شهید رجایی بازدید کرد

سفیر ژاپن از ظرفیت های مجتمع بندری شهید رجایی بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از باشگاه خبرنگاران، کی نچی کومانو سفیر ژاپن در راس هیاتی از ظرفیت های بندر شهید رجایی هرمزگان بازدید بعمل آورد.

 

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران کومانو سفیر ژاپن در این بازدید با علی اکبر صفایی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان نیز گفتگو کرد.


سفیر ژاپن با بیان اینکه برای دومین بار است که از این مجتمع بازدید می کند، افزود: بندر شهید رجایی در این مدت پیشرفت بسیارزیاد و باورنکردنی داشته که فعالیت های انجام شده در آن گویایی این اتفاق است.


کومانو هدف از بازدید خود از این مجتمع بندری را شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل موجود بندر شهید رجایی عنوان کرد.


سفیر ژاپن در ادامه اظهار کرد: این بندر می تواند با توجه به ظرفیت های که دارد زمینه سرمایه گذاری خوبی با سایر کشورها ایجاد کند.


سفیر ژاپن با اشاره به سرمایه گذاری کشور ژاپن در بندر شهید رجایی گفت: بنده بعنوان سفیر ژاپن اطلاعات و پتانسیلها و همچنین ظرفیت های بندر شهید رجایی را به مسئولان کشور ژاپن می رسانم.


مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان نیز در این بازدید گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در زمینه توسعه و پیشرفت بندرشهیدرجایی ارائه کرد.


صفایی افزود: کشور جمهوری اسلامی ایران کشوری بزرگ و توانمند و کشور ژاپن یک کشور صنعتی و پیشرفته است که می تواند سرمایه گذاری خوبی در ایران داشته باشد.

۱۰ دی ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP