همایش بزرگ و بین المللی سرمایه گذاری خارجی در تهران با حضور بیش از 100شرکت خارجی برگزار می شود

همایش بزرگ و  بین المللی سرمایه گذاری خارجی در تهران با حضور بیش از 100شرکت خارجی برگزار می شود


همایش بزرگ  و بین المللی سرمایه گذاری خارجی در تهران با  حضور  بیش از 100 شرکت خارجی و مشارکت سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران و بانک توسعه اسلامی روز شنبه  9 خرداد ماه در مرکز همایشهای بین المللی رایزن  برگزار می شود.
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران بهروز علیشیری با بیان این مطلب افزود: در این همایش بیش از 120 شرکت بزرگ بین المللی از کشورهای مختلف دنیا از جمله ،تایلند،بلژیک، ژاپن،دانمارک ، روسیه،اتریش، کره جنوبی، ترکیه ،جمهوری چک،هند،عربستان سعودی،چین،افریقای جنوبی،امارات و آمریکا وکشورهای دیگر حضور می یابند.
علیشیری تصریح کرد: درمراسم افتتاحیه این همایش، وزرای امور اقتصاد و دارایی، امور خارجه ،را ه و ترابری ، مسکن و شهر سازی ، ریاست بانک مرکزی ، مدیر عامل بانک صادرات ایران ، و نمایندگان گروه بانک توسعه اسلامی شرکت خواهند کرد.
وی افزود:پس از مراسم افتتاحیه و همچنین سخنرانیهای تخصصی این همایش در سه  پانل تخصصی در قالب  موضوعاتی از قبیل  چارچوب ها و ضوابط قانونی سرمایه گذاری خارجی در ایران، سیاست ها و ضوابط خصوصی سازی، سیاست ها و چارچوب ضوابط تجارت خارجی، سیاست ها و ضوابط بازار بورس ایران، معرفی و اعلام شرایط بیمه سرمایه گذاری و بیمه صادرات توسط بانک توسعه اسلامی (ICIE) مورد بحث و بررسی قرار می گیرد .
بنا به این گزارش در این همایش روسای سازمانهای سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،خصوصی سازی، توسعه تجارت، بورس و اوراق بهادار، مدیر عامل به ایراد سخنرانی در مورد موضوعات سرمایه گذاری به سخنرانی خواهند پرداخت.
بهروز علیشیری همچنین یاد آور شد: در این همایش قرار است در بخش های 9 گانه محصولات پتروشیمی ،خودرو و قطعات خودرو، ساختمان سازی و گردشگری، فولاد، محصولات واسطه ای صنعتی، نیرو و ارتباطات، صنایع غذایی ،کشاورزی ، آبزی پروری و دارو  مورد بحث و بررسی سرمایه گذاران خارجی  قرار گیرد.
علیشیری ضمن اشاره به فرصتهای سرمایه گذاری در صنایع مختلف از جمله پتروشیمی، فولاد ، توریست و غیره درکشورمان، یاد آور شد:در این همایش بیش از 200 شرکت دولتی و بخش خصوصی فرصتهای سرمایه گذاری را در ایران معرفی می کنند. وی در پایان  خاطر نشان کرد: در حاشیه این همایش نمایشگاهی جهت معرفی محصولات شرکتهای مختلف تولیدی و پروژه های در حال انجام به شرکت کنندگان معرفی خواهد شد.


۶ خرداد ۱۳۸۸ ۱۳:۰۰
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP