در 9 ماه امسال صورت گرفت؛ عقد58 قرارداد عمرانی در منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ارس

در 9 ماه امسال صورت گرفت؛ عقد58 قرارداد عمرانی در منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ارس
سرپرست سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ارس از عقد 58 قرارداد عمرانی در 9 ماه گذشته با اعتباری بالغ بر 94 میلیارد ریال خبر داد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری ایسنا، صادق نجفی افزود: در 9 ماه سال جاری 58 قرارداد عمرانی و زیربنایی در منطقه آزاد ارس منعقد شده است که در مدت مشابه سال قبل 10 قرارداد با رقم 30 میلیارد و 987 میلیون ریال به مرحله عقد قرارداد رسیده بود.


عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس ادامه داد: قراردادهای مذکور در حوزه تامین زیرساخت‌های عمرانی، آموزشی، گردشگری، راهها و معابر منطقه، نیرورسانی به سایت‌های مختلف منعقد شده است.


وی روند روبه رشد عملیات عمرانی منطقه آزاد ارس را نشان از ایجاد تحولات اساسی در این منطقه دانست و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده پروژه‌های متعدد عمرانی و اقتصادی و فرهنگی در حال انجام هستند و با اتمام برخی پروژه‌های عمرانی و سرمایه گذاری در سالجاری بزودی شاهد تحولات جدیدی در این منطقه خواهیم بود.


نجفی پیشرفت در عرصه‌های اقتصادی را نیازمند توسعه زیرساخت‌ها عنوان کرد و افزود: منطقه آزاد ارس از موقعیت استراتژیک منحصر به فردی برخوردار است و لازمه پیشرفت اقتصادی آن ایجاد شریان‌های ارتباطی مناسب برای رفع نیازهای سرمایه گذاران است و ایجاد رغبت برای حضور سرمایه گذاران خارجی با تکنولوژی‌های جدید است.

۱۱ دی ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP