برنامه گسترده معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بورس به ایرانیان خارج از کشور

برنامه گسترده معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بورس به ایرانیان خارج از کشور
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد : برنامه اطلاع رسانی گسترده از طریق شبکه های تلویزیونی جام جم به منظور آشنایی ایرانیان مقیم خارج از کشور با فرصت های سرمایه گذاری در بورس ایران به زودی آغاز می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران (سنـا)، سعید مستشار گفت:مجموعه جامعی از برنامه های کوتاه تلویزیونـی با هدف معرفی بورس ایران و سازکارهای سرمایه گذاری ایرانیان مقیم خارج از کشور در آن، در حال تهیه است و به زودی از طریق شبکه تلویزیونی جام جم به صورت گستـرده پخش می شود.


وی به برنامه های سازمان بورس برای جذب سرمایه گذاری افراد خارجی در بورس اشاره کرد و گفت نخستین بار، کتاب جامع راهنمای سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار تهران به زبان انگلیسی تهیه و برای همه سفارتخانه کشورهای خارجی در ایران و همچنین سفارتخانه های ایران در سایر کشورها ارسال شده است.


مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس همچنین از برنامه سازمان برای معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران از طریق رسانه های معتبر بین المللی خبر داد و گفت: تلاش خواهد شد تا جذابیت ها و فرصت های بورس ایران، با شیوه های مناسب به اطلاع سرمایه گذاران خارجی برسد.


مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس با اشاره به همکاری مستمر کارگروه های مشترک بین سازمان بورس و اوراق بهادار و نهادهای ناظر سایر کشورها که در قالب تفاهمنامه های مشترک، با سازمان بورس همکاری دارند، از برنامه سازمان برای امضای سه تفاهمنامه جدید با نهادهای ذیربط بین المللی در آینـده نزدیک خبر داد.

۱۱ دی ۱۳۹۰ ۱۳:۰۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP