بازدید سرمایه گذاران کشور ترکیه از منطقه آزاد اروند

بازدید سرمایه گذاران کشور ترکیه از منطقه آزاد اروند
سرمایه گذاران کشور ترکیه به منظور بررسی قابلیت ها و پتانسیل های موجود در منطقه آزاد اروند از قسمت های مختلف این منطقه دیدن کردند.

 

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری موج، سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت : این سرمایه گذاران بـا هدف سرمایه گذاری در بخش های فرآوری و صادرات مجدد در مرز تجاری شلمچه و آشنایی بیشتر با امکانات و تـوانایی های منطقه آزاد اروند از این منطه بازدید کردند.


حسینی فر افزود: خوزستان با حجم سرمایه گذاری یک میلیارد و600 میلیون دلاری حدود 44درصد مجموع سرمایه گذاری های خارجی کشور درسال گذشته را به خود اختصاص داده است.


سرمایه گذاران کشور ترکیه از بارانداز تجاری شلمچه، طرحهای سرمایه گذاری فعال توسط بخش های خصوصی و پایانه حمل و نقل دیدن و ظرفیت های موجود در این منطقه را مورد بررسی قرار دادند.


این هیئت سرمایه گذار، منطقه آزاد اروند را یکی از موفق ترین مرزهای صادراتی کشور ایران دانستند و گفتند این منطقه از ظرفیت ها و مزایای منحصر به فردی برخوردار است.


سازمان منطقه آزاد اروند در سال 83 با بیش از 17 هزار و200 هکتار با هدف تسریع در انجام امور زیربنایی، رشد و توسعه اقتصادی، سرمایه گذاری، ایجاد اشتغال ، تنظیم بازار و کال ، حضور فعال در بازارهای جهانی و منطقه ای، تولید و صادرات کالاهای صنعتی و تبدیلی و ارائه خدمات در محدوده شهرهای آبادان و خرمشهر آغاز به کار کرد.

۱۲ دی ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP