بیش از 10 طرح برای سرمایه گذاری خارجی درکرج آماده است

بیش از 10 طرح برای سرمایه گذاری خارجی درکرج آماده است
مدیر حوزه سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری کرج گفت: بیش از 10 طرح بزرگ عمرانی ، خدماتی و فرهنگی دراین کلانشهر برای جذب سرمایه بخش خصوصی و خارجی در این کلانشهر آماده است.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری ایرنا،سید محمد جواد حسینی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: احداث پیست کارتینگ ،پیست دوچرخه سواری و اسکیت،برج یادمان و رستوران گردان در محدوده طرح ساماندهی تپه مرادآب ازجمله طرحهای قابل سرمایه گذاری در کرج است .

وی،احداث مجموعه ورزشی و نمایشی رو باز، راه اندازی تله کابین در ضلع شرقی کلانشهر کرج را ازدیگر طرحها برشمرد.

حسینی با تاکید بر جذب سرمایه ‌گذاران خارجی به عنوان مهمترین اهرم تکمیل چرخه اقتصاد شهری و پیشبرد پروژه های عمرانی تعریف شده، گفت: توسعه اقتصادی نیازمند سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف اقتصادی است.

وی با بیان اینکه جذب سرمایه‌های خارجی از جمله روش‌های مهم تأمین منابع مالی است، اظهار داشت: در سرمایه‌گذاری خارجی عواملی چون سرمایه، تکنولوژی و سیستم‌های مدیریت مورد تأکید است.

این مسئول افزود:در چشم انداز سیاست‌های اجرایی تدوین شده و مأموریت‌های راهبردی، مشروط بر برنامه‌ریزی صحیح و کاربردی این کلانشهر را به سوی عمران و آبادانی هر چه بیشتر سوق می‌دهد.

وی ، پروژه‌هایی چون ساماندهی محدوده تپه مرادآب و دنباله رودخانه کرج، احداث مجتمع تجاری، اداری و فرهنگی میدان شهدا، احداث مرکز جامع پزشکی و خدماتی نیایش کرج، احداث مجموعه فرهنگی، تفریحی و تجاری عظیمیه، پارکینگ طبقاتی باغ خانواده و مطهری از جمله پروژه‌های در دست اقدام شهرداری برای جلب مشارکت است.

حسینی از سایت گردشگری بیجی، مجتمع تجاری خدماتی خیابان برزنت و ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک از پروژه‌های در دست بررسی برای جلب مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی یاد کرد.

۱۲ دی ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP