چهاردهمین جلسه ستاد سرمایه گذاری ملی برای رسیدگی به شکایت یک شرکت بخش خصوصی برگزار شد

چهاردهمین جلسه ستاد سرمایه گذاری ملی  برای رسیدگی به شکایت یک شرکت بخش خصوصی برگزار شد
بهروز علیشیری معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی از رسیدگی به شکایت شرکت نگین جزیره بوشهر از وزارت بازرگانی در چهاردهمین جلسه ستاد سرمایه گذاری ملی خبر داد.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، علیشیری در حاشیه چهاردهمین جلسه ستاد سرمایه‌گذاری ملی اظهار داشت: شرکت نگین جزیره که یکی از شرکتهای متقاضی برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در استان بوشهر است، به دلیل بروز برخی مشکلات در فرایند برگزاری نمایشگاه در شهر گناوه این استان از وزارت بازرگانی به ستاد سرمایه گذاری ملی شکایت کرده بود.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به این مطلب که این شرکت مجوزهای لازم به منظور احداث سایت نمایشگاهی و برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی را از دستگاه‌ها و مسئولین ذیربط استانی دریافت کرده است خاطر نشان کرد در این نشست پس از ارائه گزارش مقدماتی دبیرخانه هیات،‌ شاکی (شرکت نگین جزیره) به طرح شکایت خود پرداخت سپس نمایندگان وزارت بازرگانی و مرکز امور اصناف و مدیران استان از خود دفاع کردند.
 وی در ادامه افزود: سپس اعضای ستاد سرمایه گذاری ملی وارد شور شدند و با عنایت به اینکه مدیران ذیربط استان از جمله رئیس بازرگانی استان و مسئول بازرگانی شهرستان گناوه و مدیران شرکت نمایشگاهی در جلسه حضور نداشتند و با عنایت به اینکه موضوع در صلاحیت رسیدگی و تصمیم‌گیری در ستاد سرمایه گذاری استان به عنوان یک مرجع حقوقی و رسیدگی کننده مستقل می‌باشد، لذا ستاد سرمایه گذاری ملی به اتفاق آرا تصویب کرد تا موضوع به ستاد سرمایه گذاری استان به ریاست استاندار بوشهر برای رسیدگی ماهوی موضوع و حل و فصل مشکلات مطروحه ارجاع شود تا ستاد سرمایه گذاری استان ظرف مدت 15 روز پس از ابلاغ حکم ستاد سرمایه گذاری ملی اقدام نمایند.
لازم به ذکر است ستاد سرمایه گذاری ملی رسیدگی به شکایات فرا استانی را در مواردی که مشکل و شکایت واصله در حوزه وظایف دستگاه‌های ملی باشد،‌ انجام داده و جلسات خود را با حضور معاونین دستگاه‌های ذیربط به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی و یا معاون وی تشکیل می‌دهد.
 یادآور می شود جلسات ستاد سرمایه گذاری ملی مرکب از معاونین و نمایندگان وزارت کشور، صنعت،معدن و تجارت،جهادکشاورزی،تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،سازمان محیط زیست و سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی و یا معاون وی درمحل سازمان سرمایه گذاری که مکان استقراردبیرخانه این ستاد نیز می باشد برگزار می گردد.
۱۷ دی ۱۳۹۰ ۱۶:۲۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP