وزیر اقتصاد برای شرکت در نشست سالانه بانک توسعه اسلامی به عشق آباد سفر می کند

وزیر اقتصاد برای شرکت در نشست سالانه بانک توسعه اسلامی  به عشق آباد سفر می کند


وزیر امور اقتصادی و دارایی جمهوری اسلامی ایران به همراه هیات همراه که متشکل از معاونین وزیر اقتصاد ،نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کارشناسان اقتصادی می باشد، جهت شرکت در سی و چهارمین اجلاس سالانه بانک توسعه اسلامی عازم عشق آباد پایتخت ترکمنستان می شود.
بنا به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،بهروز علیشیری خاطر نشان کرد: بانک توسعه اسلامی  هر ساله نشست هایی را در قالب اجلاس سالانه و با حضور اعضا هیات عامل بانک که متشکل از وزرای امور اقتصادی و دارایی می‌باشند، برگزار می‌نماید که این نشست در روزهای 12و 13خرداد  برگزار خواهد شد.
علیشیری افزود: طی این اجلاس علاوه بر بررسی روند اقتصاد جهانی، گزارش فعالیتهای مختلف بانک، صورت حسابهای مالی بانک و موسسات وابسته آن  و همچنین صندوقهای تخصصی آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت و همچنین  ترسیم فعالیت و رویکرد اصلی بانک طی سال آینده از جمله مباحث دستور کار اجلاس مذکور می‌باشد.
ریاست سازمان سرمایه گذاری یاد آور شد: با توجه به تعاملات مثبت و سازنده ایران با بانک توسعه اسلامی ،همکاریهای دو جانبه  فی مابین در حال افزایش می باشد و طی سالهای اخیر ایران توانسته است اعتبارات قابل توجهی را از محل  بانک توسعه اسلامی جهت اجرای بسیاری از پروژه‌های‌ زیربنایی و تامین مالی نیازهای وارداتی صنایع و موسسات تولیدی کشورمان را جذب نماید.
گفتنی است جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از اعضای فعال بانک توسعه اسلامی ، همواره نقش موثری در تصمیم‌گیریهای اساسی بانک توسعه اسلامی  داشته است و چهارمین سهامدار بانک مذکور

می باشد.


۱۱ خرداد ۱۳۸۸ ۱۳:۲۸
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP