همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر رشت برگزار می شود

همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر رشت برگزار می شود
رئیس دانشگاه گیلان از برگزاری همایش ملی فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر رشت در سال جاری خبر داد.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به نقل از خبرگزاری مهر،عبدالله حاتم زاده در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری به محورهای همایش اشاره کرد و اظهارداشت: سرمایه گذاری خارجی، فضای کسب و کار، مزیت های نسبی و رقابتی، دولت و سرمایه گذاری، ریسک و امنیت سرمایه گذاری، سازمان های پولی و مالی بین المللی، انتظارات سرمایه گذارسرمایه اجتماعی و انسانی، سرمایه گذاری و توسعه، تامین مالی و بازیگران اقتصادی و سیاسی در سرمایه گذاری از جمله این محورهاست.

وی اظهارداشت: چالش های قانونی و حقوقی، کارآفرینی و بهره وری، مقایسه بازده در صنایع مختلف، اخلاق سرمایه گذاری، نظام بانکی، بازار سرمایه، جایگاه آموزش، شرکت های چند ملیتی و مناطق آزاد از دیگر محورهای این همایش ملی است.

رئیس دانشگاه گیلان گفت: با توجه به ارتقای جایگاه شهر رشت در ساختار برنامه ای و اقتصادی کشور و وجود زمینه های مطلوب سرمایه گذاری، شهرداری و شورای اسلامی شهر رشت با همکاری مرکز پژوهش شورای اسلامی شهر و دانشگاه گیلان تعامـل سازنده و فعال با صاحبان سرمایه را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: بر این اساس، مدیریت شهری رشت در "نخستین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر رشت"، با بهره گیری از شیوه نوین نمایشگاهی درتایخ ۱۶ تا ۱۸ بهمن ماه سال جاری میزبان جمعی از سرمایه گذاران برگزیده و فعال پروژه های شهری در شهر رشت خواهد بود.

حاتم زاده ادامه داد: در این شیوه نمایشگاهی با تنظیم برنامه زمانی از پیش تعیین و اطلاعــات تفضیلی پروژهها در مــذاکره چهره به چهره، تشریح شده و امکان مذاکره میان کارشناسان و تبادل تفاهمنامه میان طرفها فراهم می شود.

۱۹ دی ۱۳۹۰ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP