تصویب 100 میلیون دلار پروژه سرمایه گذاری خارجی

تصویب 100 میلیون دلار پروژه سرمایه گذاری خارجی
قادر سلیمانی سرپرست دفتر سرمایه گذاری خارجی از برگزاری یکصد و پنجاه و ششمین جلسه هیات سرمایه گذاری و تصویب 100 میلیون دلار پروژه سرمایه گذاری خارجی خبر داد.

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، سلیمانی در ادامه افزود : از جمله طرحهای مصوب در این جلسه  هیات ،  سرمایه گذاری خارجی در بخش  حمل و نقل بین المللی جاده ای ، تولیدات نساجی ،‌تولید رنگهای ساختمانی ،تولید انواع جعبه و مقوا،تولید سیمان، تولید آهن اسفنجی و فولاد می باشد.


این مقام مسئول ضمن بیان این مطلب که محل اجرای این پروژه ها استانهای: تهران ،خراسان، اردبیل و هرمزگان می باشد در ادامه افزود: با تصویب طرحهای مذکور  زمینه اشتغالزایی، انتقال تکنولوژی، ارتقا سطح کیفیت محصولات داخلی و تامین بخشی از نیاز بازار داخلی فراهم می گردد.


لازم به ذکر است در این جلسه مصوبات دیگردر خصوص افزایش سرمایه گذاری ،تمدید مجوز سرمایه گذاری خارجی ، انتقال سود سرمایه گذارخارجی و ثبت سرمایه خارجی نیز به تصویب هیات سرمایه گذاری خارجی  رسید.

بر اساس این گزارش ، هیات سرمایه گذاری خارجی مرکب از معاون برنامه ریزی معاونت برنامه ریزی و نظارت  راهبردی رییس جمهور ،معاون ارزی بانک مرکزی ،معاون وزارت امور خارجه ،رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران ، دبیر کل اتاق تعاون و به ریاست معاون وزیر اموراقتصادی و دارایی و رییس کل سازمان سرمایه گذاری تشکیل می گردد.

 

 

 

۲۸ دی ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP